01 Haziran 2020 Pazartesi 12:23

GEBZE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA ŞAYİR SEÇİLDİ

Gebze belediyeler birliği başkanlığına Şayir seçildi
07 Mayıs 2019 Salı 14:51

Gebze Belediyeler Birliği Mayıs ayı Meclis toplantısında Birlik Başkanlığı görevine Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir seçildi

Gebze Belediyeler Birliği Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün katılımlarıyla Gebze Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşti.  Birlik üyelerinin oylarıyla Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Belediyeler Birliği Başkanlığına seçildi.

Yeni dönemde birlik başkanlığı görevini iki yıl yürütecek olan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, önceki dönemlerde birlik başkanlığı yapmış Belediye Başkanlarına ve birlik yönetimine teşekkür etti.

BİZ BİR BÜTÜNÜZ

Gebze Belediyeler Birliği'nin dört ilçenin ortak sorunlarının paylaşıldığı ve ortak çalışma alanlarıyla ilgili kararların alındığı önemli bir organ olduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı ve Gebze Belediyeler Birliği Başkanı Hamza Şayir; “Dört ayrı ilçe olmamıza rağmen birbirimizle bir bütünüz ve ortak sorunlarımıza birlikte çözümler üretiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etme anlayışımızı Belediyeler Birliğinde de uygulamayı sürdüreceğiz. Birbirimizin bilgi, birikim ve deneyimlerinden yararlanarak, demokratik bir anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Ayrıca Hizmet yarışında beraber yol yürüdüğümüz değerli Belediye Başkanı arkadaşlarım ve Gebze Belediyeler Birliği Meclis üyelerimize teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in seçildiği birlik başkanlığında diğer görevler ise şu şekilde oluştu. Birlik Başkan vekilliğine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık seçildi.

Meclis kâtipleri Nafız Cığlık, Bekir Bilgiç, Birlik Encümen Üyeleri Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İsrafil Gökburun, Erhan Sarıdede ve Mahmut Yandık seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonunda İbrahim Dursun, Hasan Özdemir ve Bekir Bilgiç seçilirken 2019 yılı ilk Birlik Meclis toplantısında 2018 kesin hesabı kabul edilip faaliyet raporu oy birliği onaylandı.
Bu haber 1118 defa okundu

DİĞER HABERLER

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

KURALLARA UYALIM

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

Şimdi sorumluluk üstlenme sırası yöneticilerde

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Hünkâr Çayırı mı, Beton çayırı mı?

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

'Gerçekler yüzüne vurulunca sıkıntıya düşmüş'

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

Kahpece şerefsizce yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyorum

Havaalanımız var uçak inmez

Havaalanımız var uçak inmez

Tren istasyonumuz var tren durmaz…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ