23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:56
 
  • 4,861 TL

  • 5,691 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

GEBZE ERBAKANI ANMA PROĞRAMINA HAZIRLANIYOR

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor
22 Şubat 2018 Perşembe 10:21

Gebze Erbakan Vakfı , 25 Şubat Pazar günü, 54. Hükümetin Başbakanı Merhum Erbanının vefatının 7. yılında anma programı için durdurak bilmeden çalışıyor

Başta  resmi kurulumlar  olmak üzere,  siyasi partiler,  sendikalar, muhtarlar ,  dernekler , vakıflar ve toplumun her kesimine ulaşmak için, yönetim, kadın kolları ve gençlik kolları gece-gündüz çalışıyorlar. Gençler geceleri afiş asarak , hanım kollarıda Pazar yerlerinde stand açarak Gebzede  ulaşmadık insan  bırakmamak için olağanüstü çaba harcıyorlar. Vakıf  Başkanı Engin KILIÇ  yaptığı açıklamada:  “ Tüm Gebze halkımız bu programa davetlidir. 28 Şubat  1000 yıl sürecek diyenlerin , 5 yıl bile  geçmeden fosil olduklarını, o günlerin kudretli ve kuvvetli sandıkları kim varsa , ne yaşayanlarının  nede ölmüşlerini kimsenin hatırlamadığını ama Merhum Erbakanı daha nice bin yıllar geçsede Türkiye ve diğer İslam aleminin unutmayacağını ve hayırla yadedeceğini  “ söyledi.


Bu haber 709 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

"Saffet Sancaklı ismi Türkiye’de marka isimdir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET