kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 22:02

GEBZE ÜVEY EVLAT OLMAKTAN ÇIKACAK!

GEBZE ÜVEY EVLAT OLMAKTAN ÇIKACAK!
02 Mart 2019 Cumartesi 12:09

.

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti. Gebze için müjdesini veren Baki, “Gebze’ye Türkiye’nin en büyük film platosunu yapmak istiyoruz” dedi.

Yoğun ziyaretlerine devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti. Gebze Ticaret Odası’nda gerçekleşen ziyarete Gebze Demokrat Parti Teşkilatı eşlik etti.Gebze’nin potansiyeli hakkında bilgi veren Çiler, “Tüm yurdum insanı Gebze’ye toplanmış. Akıllı kent modelini şehrimize uygulamalıyız. Kent her yönden vatandaş ile entegre olmalı. Biz yaşadığımız kente hayat veriyoruz, artık yaşadığımız kent bize hayat vermeli” dedi.“DÜNYAYA FİLM İHRAÇ EDECEĞİZ”

Baki, “Gebze adeta üvey evlat gibi. Kocaeli ve ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan Gebze İlçemiz hak ettiği hizmeti alamadı. Başkan seçildikten sonra haftanın 3 günü Gebze’de olacağım. Gebze’yi İsanbul’un arka çöplüğü olmaktan çıkarıp, kuracağımız organik çiftlikler, mesire alanları ile arka bahçesi haline getireceğiz. Gebze’ye Türkiye’nin en büyük film platosunu yapmak istiyoruz. Dev yapım prodüksiyonlarını şehrimize çağırarak, şehrimizi dünya markası haline getireceğiz” dedi. Milli ekonomiye dikkat çeken Baki, “Dünyaya pazarlayacağımız bu milli filmler ülkemize döviz girişi sağlayacak ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak” ifadesinde bulundu.“GEBZE DENİZ İLE BULUŞACAK”

Deniz ile şehrin yıllardır entegre olmadığını söyleyen Çiler, “Gebze olarak denizden hiç faydalanamıyoruz. Başkanlardan deniz ile ilgili proje istiyoruz” dedi. Su sporları faaliyetlerinin başlatacağını söyleyen Baki, “Su sporları ve diğer spor branşları çocuklarımız için artık bir meslek olacak. Altyapı ve üstyapı yatırımları ile destek vereceğimiz spor kulüpleri olimpiyatlara katılacak sporcular yetiştirecek.” dedi.“ARKA ÇÖPLÜK DEĞİL, ZİRAAT DEPOSU OLACAK”
Gebze’nin sadece sanayi kenti olmadığını zirai açıdan büyük önem taşıdığının altını çizen Baki, “İsrail’de su yok, toprak yok fakat çölde tarım yapıyorlar. Bizim topraklarımızdan bereket çıkıyor ama tarımda geriye gidiyoruz. Tarım alanları yine sermaye gruplarına teslim edilmeye çalışılıyor. Böyle bir şey mümkün değil, çiftçilerin katılımı ile kuracağımız kooperatifler ile üretimi patlatacağız” sözlerini sarf etti.

Bu haber 1208 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ