24 Şubat 2020 Pazartesi 13:30

GEBZE ÜVEY EVLAT OLMAKTAN ÇIKACAK!

GEBZE ÜVEY EVLAT OLMAKTAN ÇIKACAK!
02 Mart 2019 Cumartesi 12:09

.

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti. Gebze için müjdesini veren Baki, “Gebze’ye Türkiye’nin en büyük film platosunu yapmak istiyoruz” dedi.

Yoğun ziyaretlerine devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti. Gebze Ticaret Odası’nda gerçekleşen ziyarete Gebze Demokrat Parti Teşkilatı eşlik etti.Gebze’nin potansiyeli hakkında bilgi veren Çiler, “Tüm yurdum insanı Gebze’ye toplanmış. Akıllı kent modelini şehrimize uygulamalıyız. Kent her yönden vatandaş ile entegre olmalı. Biz yaşadığımız kente hayat veriyoruz, artık yaşadığımız kent bize hayat vermeli” dedi.“DÜNYAYA FİLM İHRAÇ EDECEĞİZ”

Baki, “Gebze adeta üvey evlat gibi. Kocaeli ve ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan Gebze İlçemiz hak ettiği hizmeti alamadı. Başkan seçildikten sonra haftanın 3 günü Gebze’de olacağım. Gebze’yi İsanbul’un arka çöplüğü olmaktan çıkarıp, kuracağımız organik çiftlikler, mesire alanları ile arka bahçesi haline getireceğiz. Gebze’ye Türkiye’nin en büyük film platosunu yapmak istiyoruz. Dev yapım prodüksiyonlarını şehrimize çağırarak, şehrimizi dünya markası haline getireceğiz” dedi. Milli ekonomiye dikkat çeken Baki, “Dünyaya pazarlayacağımız bu milli filmler ülkemize döviz girişi sağlayacak ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak” ifadesinde bulundu.“GEBZE DENİZ İLE BULUŞACAK”

Deniz ile şehrin yıllardır entegre olmadığını söyleyen Çiler, “Gebze olarak denizden hiç faydalanamıyoruz. Başkanlardan deniz ile ilgili proje istiyoruz” dedi. Su sporları faaliyetlerinin başlatacağını söyleyen Baki, “Su sporları ve diğer spor branşları çocuklarımız için artık bir meslek olacak. Altyapı ve üstyapı yatırımları ile destek vereceğimiz spor kulüpleri olimpiyatlara katılacak sporcular yetiştirecek.” dedi.“ARKA ÇÖPLÜK DEĞİL, ZİRAAT DEPOSU OLACAK”
Gebze’nin sadece sanayi kenti olmadığını zirai açıdan büyük önem taşıdığının altını çizen Baki, “İsrail’de su yok, toprak yok fakat çölde tarım yapıyorlar. Bizim topraklarımızdan bereket çıkıyor ama tarımda geriye gidiyoruz. Tarım alanları yine sermaye gruplarına teslim edilmeye çalışılıyor. Böyle bir şey mümkün değil, çiftçilerin katılımı ile kuracağımız kooperatifler ile üretimi patlatacağız” sözlerini sarf etti.

Bu haber 1166 defa okundu

DİĞER HABERLER

TÜNELİN UCU KARANLIK

TÜNELİN UCU KARANLIK

2020 YILINDA FATURA 2 KAT ARTACAK

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ