19 Ağustos 2018 Pazar 02:48
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

GELECEĞE UMUTLA BAKAN BİR TÜRKİYE VAR

Geleceğe umutla bakan bir Türkiye var
19 Haziran 2018 Salı 15:04

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi İzmit'in köylerini ziyaret etti. Yazıcı, “Geleceğe umutla bakan bir Türkiye var” dedi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları İlçe SKM programları kapsamında seçim çalışmalarına devam ediyor. Ramazan Bayramı'nda da çalışmalarına mola vermeyen İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi; Kısalar, Sarıhocalar, Veyisler, Gırgırlar, Nebihoca ve Çeribaşılar köylerinde vatandaşları ziyaret etti ve bayramlarını kutladı. Köy sakinleri tarafından büyük bir samimiyetle karşılanan Yazıcı, vatandaşların sevgisinden enerji aldıklarını ve motive olduklarını ifade etti.

MAZLUMLARIN SÖZCÜSÜ
AK Partili belediyeler tarafından yapılan hizmetlerle köy ve şehir ayrımının ortadan kalktığını, köylerin şehir konforuna kavuştuğunu söyleyen Başkan Yazıcı, "AK Parti lafla değil, icraatleriyle kendini göstermiş ve halkımız da güçlü desteğiyle tercihini göstermiştir. Bugün 16 yıl öncesine göre daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye var. Bugün umutsuzluk girdabında boğulan değil, geleceğine güvenle bakan bir Türkiye var. Suriye'den Filistin'e, Somali'den Türkistan'a kadar tüm mazlum ve mağdurların sözcüsü, hamisi bir ülke var" dedi.

24 HAZİRAN BİR İMTİHANDIR

24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Başkan Yazıcı, "Şimdi önümüzde yeni ve çok ağır bir imtihan bulunuyor. Bu imtihan, 24 Haziran seçimleridir. Çünkü bu seçimler Türkiye'nin kader seçimi, dönüm noktası olacaktır. Biz 'Vakit Türkiye Vakti', 'Vakit Birlik Vakti' diyerek yola çıktık. Amacımızı da 'İrade, Erdem, Cesaretle Türkiye'yi Şahlandırmak' olarak ilan ettik. Bunları gerçekleştirmek için de ihtiyacımız, güçlü Hükümet, güçlü Meclis'tir" dedi.Bu haber 554 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ