kg polis haftası
10 Nisan 2020 Cuma 09:54

GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI İLE BULUŞTU

Geleceğin şampiyonları ile buluştu
24 Ocak 2019 Perşembe 15:34

.

AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Belediyespor Yüzme Kulübü’nün şampiyon sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte büyük başarılara imza atarak ilçenin adını duyuran Gölcük Belediyespor Yüzme Kulübü sporcularını ziyaret etti. Ailelerinde hazır bulunduğu ziyarette sporcuları “geleceğin şampiyonları” olarak adlandıran Sezer, “Spora ve sporcularımıza tam destek vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜK BAŞARILAR
Yüzücüleri ziyaret eden Sezer, Kulüp Baş Antrenörü Kadir Doğan, Alt Yapı Antrenörleri Birkan Agun ve Ayşe Doğan’dan faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Doğan yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediyesi tarafından kurulan yüzme kulübümüz yıllardır yürüttüğü faaliyetlerle yüzlerce gence yüzmeyi öğretmenin yanında sporcularda yetiştirdi. Bu sporcular Türkiye genelinde büyük başarılara imza atarak göğsümüzü kabarttılar. Bu noktada çalışmalarımız artarak devam ediyor. Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’in destekleri bizi bu günlere getirdi. Yeni dönemde de faaliyetlerimizi arttırarak kulübümüz başarıdan başarıya koşturmak istiyoruz” dedi.

SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK
Sporun, sporcunun bilhassa da amatör sporların her zaman yanında olacağımızı ve destekleyeceğimizi daha önceki ziyaretlerimizde de defalarca dile getirdim diyen aday Sezer konuşmasının devamında ise şunları söyledi: “Bizim için gençlerimiz çok önemli. Gençlerimizi geleceğe taşıyacak, topluma faydalı bireyler olmasını sağlayacak projelere mutlaka imza atacağız. Bu bizim önceliğimiz olacak. Sporda bunlardan biri. Çocuk yaşta sporu gençlerimize sevdirmeliyiz ve sporun bir kolu ile uğraşmalarını mutlaka sağlamalıyız.

SPORCULARI VE ANTRENÖRLERİ TEBRİK ETTİ
Sporculara; “Gölcük Belediyespor Yüzme Kulübü olarak çok faydalı çalışmalara imza atıyorsunuz” diyen Sezer, “Ben öncelikle bu imkanı sağlayan Başkanımız Mehmet Ellibeş’i, çocukları gençleri bu sporda başarılı bir şekilde yetiştiren antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Gelecek dönemde de desteğimiz artarak devam edecek bundan kuşkunuz olmasın. Geleceğin şampiyonları olacak sporcularımıza üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 
Bu haber 691 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ