24 Şubat 2020 Pazartesi 11:01

GİRESUNLULARDAN ÇİFTÇİ’YE TAM DESTEK

Giresunlulardan Çiftçi’ye tam destek
21 Ocak 2019 Pazartesi 15:47

.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi,  Şebinkarahisarlılar, Toplu Konak ve Gökçetaş Köyü Dernekleri tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı; “Başınızı öne eğdirmeyeceğim” dedi.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, SKM programları kapsamında yaşlı, genç, kadın, hasta ve engelli birçok kesimle bir araya geliyor, onları dinliyor. Çiftçi son olarak Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği, Toplu Konak ve Gökçetaş Köyü Derneklerince Çayırova Şekerpınar Mahallesi’nde kendisi için verilen kahvaltı programına katıldı. Üyeler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Çiftçi, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.

 

ORTAK AKILLA YÜRÜTECEĞİZ

Buluşmasında, “Başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içinde olmayacağım” diyen Çiftçi, “Benim sizinle can ve kan bağım var. Bu da bana ekstra vebal yüklüyor. Birlikte çok mücadele verdik. Burada partimize hizmet etmiş büyüklerimiz var. Sizin başınızı öne eğdirecek hiç bir yanlış işin içinde olmayacağım” diye konuştu. Çiftçi, ilçenin aldığı hizmetleri daha ileri noktaya taşımak istediklerini ve Çayırova’ya güzellikler katacaklarını, yapacağı her işi ortak akılla yürütüp istişareye önem vereceklerini kaydetti.

 

BİZLERİ MUTLU ETTİ

Giresun Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı İlhan Avutman da yapmış olduğu konuşmasında, “Hemşerimizin Çayırova gibi büyüyen ve gelişen bir ilçeden aday gösterilmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Belediye başkan adayımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, kendisinin yanında olacağımızı bilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DERNEKLERDEN TAM DESTEK

Programa; Giresun İşadamı ve Bürokratlar Derneği Başkanı Kemal Tokmak, Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı İlhan Avutman, Çayırova Giresunlular Derneği Başkanı Aydın Turan, Gökçetaş Köyü Derneği Başkanı Mehmet Tunç, Toplu Konak Köyü Derneği Başkanı Muammer Suyabatmaz, Giresun’lu siyasetçi, işadamı, sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Program sonunda katılımcılar hatıra fotoğrafı çekilirken, karşılıklı teşekkür ve başarı dilekleriyle programdan ayrıldılar.
Bu haber 705 defa okundu

DİĞER HABERLER

TÜNELİN UCU KARANLIK

TÜNELİN UCU KARANLIK

2020 YILINDA FATURA 2 KAT ARTACAK

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ