31 Mart 2020 Salı 22:17

GİRESUNLULARDAN ÇİFTÇİ’YE TAM DESTEK

Giresunlulardan Çiftçi’ye tam destek
21 Ocak 2019 Pazartesi 15:47

.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi,  Şebinkarahisarlılar, Toplu Konak ve Gökçetaş Köyü Dernekleri tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı; “Başınızı öne eğdirmeyeceğim” dedi.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, SKM programları kapsamında yaşlı, genç, kadın, hasta ve engelli birçok kesimle bir araya geliyor, onları dinliyor. Çiftçi son olarak Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği, Toplu Konak ve Gökçetaş Köyü Derneklerince Çayırova Şekerpınar Mahallesi’nde kendisi için verilen kahvaltı programına katıldı. Üyeler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Çiftçi, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.

 

ORTAK AKILLA YÜRÜTECEĞİZ

Buluşmasında, “Başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içinde olmayacağım” diyen Çiftçi, “Benim sizinle can ve kan bağım var. Bu da bana ekstra vebal yüklüyor. Birlikte çok mücadele verdik. Burada partimize hizmet etmiş büyüklerimiz var. Sizin başınızı öne eğdirecek hiç bir yanlış işin içinde olmayacağım” diye konuştu. Çiftçi, ilçenin aldığı hizmetleri daha ileri noktaya taşımak istediklerini ve Çayırova’ya güzellikler katacaklarını, yapacağı her işi ortak akılla yürütüp istişareye önem vereceklerini kaydetti.

 

BİZLERİ MUTLU ETTİ

Giresun Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı İlhan Avutman da yapmış olduğu konuşmasında, “Hemşerimizin Çayırova gibi büyüyen ve gelişen bir ilçeden aday gösterilmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Belediye başkan adayımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, kendisinin yanında olacağımızı bilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

DERNEKLERDEN TAM DESTEK

Programa; Giresun İşadamı ve Bürokratlar Derneği Başkanı Kemal Tokmak, Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı İlhan Avutman, Çayırova Giresunlular Derneği Başkanı Aydın Turan, Gökçetaş Köyü Derneği Başkanı Mehmet Tunç, Toplu Konak Köyü Derneği Başkanı Muammer Suyabatmaz, Giresun’lu siyasetçi, işadamı, sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Program sonunda katılımcılar hatıra fotoğrafı çekilirken, karşılıklı teşekkür ve başarı dilekleriyle programdan ayrıldılar.
Bu haber 725 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ