27 Ocak 2020 Pazartesi 01:19

GÖKÇE, GENÇLERLE BULUŞTU

Gökçe, gençlerle buluştu
18 Mart 2019 Pazartesi 09:30

Fatih Mahallesi’nde gençlerle bir araya gelen Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, “Bizim en büyük mirasımız gençlerimize bırakacağımız yaşanabilir bir Derince olacak” dedi.


Millet İttifakı’nın CHP’li Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Fatih Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi. Meclis üyesi adaylarını da eşlik ettiği toplantıda Gökçe, özellikle mahalledeki sorunlara yönelik çözüm projelerini anlatarak, gençlerin sorunlarını da dinledi. Projeleri arasında yer alan spor ve yaşam merkezi alanlarıyla birlikte istihdam yaratacak projelerinden de bahseden Gökçe, “Gençlerimiz ne kadar vasıflı ve umutlu olursa geleceğimiz de o kadar sağlam olur. Geleceğe daha umutlu bakabilmek adına yapacağımız en büyük yatırımlar da gençlerimize olacaktır. Bizim en büyük mirasımız gençlerimize bırakacağımız yaşanabilir bir Derince olacak” dedi.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINDA KOYACAĞIZ”
Kişilerin olduğu gibi kurumlarında bir kimliği olması gerektiğini belirten Gökçe, “Bunun için de vizyon ve ilkeli olabilmek lazım. Derince'nin bütün avantajlara sahip olması rağmen bu durumda olması, kötü bir yönetime sahip olması bizleri üzüyor. Çok daha iyi yerlerde olmamız gerekiyor. Biz bu kentte hizmete talibiz. Taşın altına elimizi koyacağız. Derince'yi 5 yıl içerisinde gözle görülür, hissedilir bir şekilde düzenleyeceğiz. Biz bu işi makam, mevki, maaş için yapmıyoruz. Bizim tek hedefimiz var o da Derince'ye hizmet etmek. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, biz Derince'nin isteği doğrultusunda aday olduk. En büyük gücümüz de her zaman sizlersiniz” dedi.

“PROJELERİMİZ GELECEĞE HİTAP EDECEK”
Derince’nin bir bütün olması ve kimlik kazanması için projeler de ürettiklerini söyleyen Gökçe, “Projelerimiz, Derince'nin geleceğine hitap edecek şekilde hazırlandı. Hiçbir şekilde günü kurtaracak projeler olmadı. Biz geleceğimizi düşünüyoruz. Artık Derince için büyük düşünme ve değişim zamanı geldi. Hak ettiğimiz hizmeti buraya getireceğiz. Derince’de her mahalle kendi içerisinde bir yermiş gibi, soyutlanmış durumda. Ama bundan sonra öyle olmayacak. Derince'de her mahalleye, herkese eşit hizmet sağlanacak ve Derince artık her köşesiyle bir bütün olacak, bir kimlik kazanacak” diye konuştu.
 
“ARTIK DERİNCELİ KAZANACAK”
Gökçe, gençlere yönelik projelere de çok önem verdiklerini söyledi, “Gençlerimizin yaşadığı sosyal ve ekonomik sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Spor, eğitim ve sanat alanında gençlerimizin eli kolu bağlı. Zamanlarını geçirebilecekleri bir yer yok. Artık her mahallede olacak yaşam merkezi ve spor alanlarıyla bu sorunu da ortadan kaldıracağız. Üstelik bunlar da her kesimden insanın yararlanabileceği şekilde olacak. Biz rant, kar üretmeyeceğiz. Her şey maliyetine olacak. Ayrıca ilçemize yıllardır getirilmeyen üniversiteyi de getireceğiz. Bununla birlikte Derince'nin çehresi de ekonomisi de daha iyiye gidecek. Artık Derince ve Derinceli kardeşlerim kazanacak” dedi.


Bu haber 1017 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli’nde 1.500 orta hasarlı bina var!

Kocaeli’nde 1.500 orta hasarlı bina var!

YAPI STOĞUNUN YÜZDE 50’Sİ DEPREME DAYANIKSIZ

YÜREĞİMİZ ELAZIĞ'DA

YÜREĞİMİZ ELAZIĞ'DA

'Nerde bir acı olsa oralı olur yüreğimiz'

Deprem oldu

Deprem oldu

Akşener proğramı bitirdi

Başkan Sarıbay; “Mumcu ve Okkan’a daha çok ihtiyaç var”

Başkan Sarıbay; “Mumcu ve Okkan’a daha çok ihtiyaç var”

'saygıyla ve rahmetle anıyorum'

İYİ Parti, Nihat Gürer’i unutmadı

İYİ Parti, Nihat Gürer’i unutmadı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı Nihat Gürer’in sene-i devriyesinde Mevlid-i Şerif programı düzenledi

Sadece Dağımızla Övünüyoruz

Sadece Dağımızla Övünüyoruz

Yılda Bir Günlük Hizmet Olmasın

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ