19 Kasım 2019 Salı 06:46

GÖKÇE, GENÇLERLE BULUŞTU

Gökçe, gençlerle buluştu
18 Mart 2019 Pazartesi 09:30

Fatih Mahallesi’nde gençlerle bir araya gelen Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, “Bizim en büyük mirasımız gençlerimize bırakacağımız yaşanabilir bir Derince olacak” dedi.


Millet İttifakı’nın CHP’li Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Fatih Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi. Meclis üyesi adaylarını da eşlik ettiği toplantıda Gökçe, özellikle mahalledeki sorunlara yönelik çözüm projelerini anlatarak, gençlerin sorunlarını da dinledi. Projeleri arasında yer alan spor ve yaşam merkezi alanlarıyla birlikte istihdam yaratacak projelerinden de bahseden Gökçe, “Gençlerimiz ne kadar vasıflı ve umutlu olursa geleceğimiz de o kadar sağlam olur. Geleceğe daha umutlu bakabilmek adına yapacağımız en büyük yatırımlar da gençlerimize olacaktır. Bizim en büyük mirasımız gençlerimize bırakacağımız yaşanabilir bir Derince olacak” dedi.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINDA KOYACAĞIZ”
Kişilerin olduğu gibi kurumlarında bir kimliği olması gerektiğini belirten Gökçe, “Bunun için de vizyon ve ilkeli olabilmek lazım. Derince'nin bütün avantajlara sahip olması rağmen bu durumda olması, kötü bir yönetime sahip olması bizleri üzüyor. Çok daha iyi yerlerde olmamız gerekiyor. Biz bu kentte hizmete talibiz. Taşın altına elimizi koyacağız. Derince'yi 5 yıl içerisinde gözle görülür, hissedilir bir şekilde düzenleyeceğiz. Biz bu işi makam, mevki, maaş için yapmıyoruz. Bizim tek hedefimiz var o da Derince'ye hizmet etmek. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, biz Derince'nin isteği doğrultusunda aday olduk. En büyük gücümüz de her zaman sizlersiniz” dedi.

“PROJELERİMİZ GELECEĞE HİTAP EDECEK”
Derince’nin bir bütün olması ve kimlik kazanması için projeler de ürettiklerini söyleyen Gökçe, “Projelerimiz, Derince'nin geleceğine hitap edecek şekilde hazırlandı. Hiçbir şekilde günü kurtaracak projeler olmadı. Biz geleceğimizi düşünüyoruz. Artık Derince için büyük düşünme ve değişim zamanı geldi. Hak ettiğimiz hizmeti buraya getireceğiz. Derince’de her mahalle kendi içerisinde bir yermiş gibi, soyutlanmış durumda. Ama bundan sonra öyle olmayacak. Derince'de her mahalleye, herkese eşit hizmet sağlanacak ve Derince artık her köşesiyle bir bütün olacak, bir kimlik kazanacak” diye konuştu.
 
“ARTIK DERİNCELİ KAZANACAK”
Gökçe, gençlere yönelik projelere de çok önem verdiklerini söyledi, “Gençlerimizin yaşadığı sosyal ve ekonomik sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Spor, eğitim ve sanat alanında gençlerimizin eli kolu bağlı. Zamanlarını geçirebilecekleri bir yer yok. Artık her mahallede olacak yaşam merkezi ve spor alanlarıyla bu sorunu da ortadan kaldıracağız. Üstelik bunlar da her kesimden insanın yararlanabileceği şekilde olacak. Biz rant, kar üretmeyeceğiz. Her şey maliyetine olacak. Ayrıca ilçemize yıllardır getirilmeyen üniversiteyi de getireceğiz. Bununla birlikte Derince'nin çehresi de ekonomisi de daha iyiye gidecek. Artık Derince ve Derinceli kardeşlerim kazanacak” dedi.


Bu haber 968 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ