21 Şubat 2020 Cuma 02:47

GÖKÇE, KİĞILILAR'DA İLGİYLE KARŞILANDI

Gökçe, Kiğılılar'da ilgiyle karşılandı
05 Şubat 2019 Salı 12:53

.


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, konuk olduğu Kiğı Yayladere Derneğinde büyük bir ilgiyle karşılandı.CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, konuk olduğu Kiğı Yayladere Derneği tarafından ilgiyle karşılandı. Derince İlçe Başkanı Nihat Değerin de eşlik ettiği ziyaret programında sorulara cevap veren Gökçe, ilçedeki her soruna ve eksiğe yönelik ciddi projeler hazırladıklarını söyleyerek, projelerini anlattı. Gökçe,Amacımız hiçbir zaman makam mevki olmadı. Hizmetlerimizle iz bırakmak, gönüllerde, hatıralarda yer edinmek istiyoruz. Ben Derinceye hizmet etmek adına bu sorumluluğu almaya talip oldum  diye konuştu. 

KÜLTÜRLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Kiğı Yayladere Derneği üyelerinin ilgisine de teşekkür ederek, "Pazar gününde bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Hemşeri derneklerimiz, Türkiye mozaiği olan Derincede kültürlerimizi yaşatmak adına önemli bir görev üstleniyor. Birbirinden değişik kültürlerimiz bizim farklılığımız değil, zenginliğimizdir. Biz zenginliklerimize her zaman sahip çıkacağız. Ve tabii ki Derincelilik bilincimizle de yaşadığımız, doyduğumuz Derincemizi daha da ileriye taşıyacağız dedi.


BİR OLUP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Derince için hazırlanan projelerinden de bahseden Gökçe, Mahalle mahalle sorunları biliyoruz. En önemlisi Derincenin hizmetten başka neye ihtiyaç olduğunu da biliyoruz. Bu zamana kadar Derincelinin gönlüne hiç dokunulmamış.


Hemşerilerimizin gönlünde yer edinemedikten sonra o koltukta oturmanın hiçbir anlamı yoktur. Gönüllerinizde yer edinip, tüm hizmetlerimizi sizinle birlikte yapacağız. Derince için neyi başaracaksak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız dedi.
Bu haber 920 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ