bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 10:05

GÖKÇE, KİĞILILAR'DA İLGİYLE KARŞILANDI

Gökçe, Kiğılılar'da ilgiyle karşılandı
05 Şubat 2019 Salı 12:53

.


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, konuk olduğu Kiğı Yayladere Derneğinde büyük bir ilgiyle karşılandı.CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, konuk olduğu Kiğı Yayladere Derneği tarafından ilgiyle karşılandı. Derince İlçe Başkanı Nihat Değerin de eşlik ettiği ziyaret programında sorulara cevap veren Gökçe, ilçedeki her soruna ve eksiğe yönelik ciddi projeler hazırladıklarını söyleyerek, projelerini anlattı. Gökçe,Amacımız hiçbir zaman makam mevki olmadı. Hizmetlerimizle iz bırakmak, gönüllerde, hatıralarda yer edinmek istiyoruz. Ben Derinceye hizmet etmek adına bu sorumluluğu almaya talip oldum  diye konuştu. 

KÜLTÜRLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Kiğı Yayladere Derneği üyelerinin ilgisine de teşekkür ederek, "Pazar gününde bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Hemşeri derneklerimiz, Türkiye mozaiği olan Derincede kültürlerimizi yaşatmak adına önemli bir görev üstleniyor. Birbirinden değişik kültürlerimiz bizim farklılığımız değil, zenginliğimizdir. Biz zenginliklerimize her zaman sahip çıkacağız. Ve tabii ki Derincelilik bilincimizle de yaşadığımız, doyduğumuz Derincemizi daha da ileriye taşıyacağız dedi.


BİR OLUP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Derince için hazırlanan projelerinden de bahseden Gökçe, Mahalle mahalle sorunları biliyoruz. En önemlisi Derincenin hizmetten başka neye ihtiyaç olduğunu da biliyoruz. Bu zamana kadar Derincelinin gönlüne hiç dokunulmamış.


Hemşerilerimizin gönlünde yer edinemedikten sonra o koltukta oturmanın hiçbir anlamı yoktur. Gönüllerinizde yer edinip, tüm hizmetlerimizi sizinle birlikte yapacağız. Derince için neyi başaracaksak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız dedi.
Bu haber 1000 defa okundu

DİĞER HABERLER

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

'İŞÇİLERİN CANININ KIYMETİ YOK!'

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

5 isim Ankara'ya çağırıldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ