kg polis haftası
10 Nisan 2020 Cuma 12:37

GÖKÇE, MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

Gökçe, mahalle mahalle geziyor
17 Mart 2019 Pazar 11:34


İbni Sina Mahallesi'nde yaptığı ziyarette konuşan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, "Biz halkın ta kendisiyiz. Biz, bize verilen yetkiye de bütçeye de ihanet etmeden, adaletten şaşmadan Derince'yi yaşanabilir bir ilçe yapacağız" dedi.

Derince'de belediye başkanı adayı olarak gösterildiği günden beri saha çalışmalarını bir gün bile ara vermeksizin sürdüren Millet İttifakı'nın CHP'li Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor. Önceki gün de programlarına sabahın erken saatleriyle birlikte başlayan Gökçe, geç saatlere kadar ziyaretlerini sürdürdü. Mersincik Mahallesi'nde bulunan Akçakayalılar Yardımlaşma Derneği'nin konuğu olan Gökçe, Derince'ye vizyon katacak projelerini de burada anlatarak, sorulara yanıt verdi.

ORTADA KALMIŞ BİR İLÇE
Mahalle ziyaretlerini İbni Sina Mahallesi ile sürdüren Gökçe, akşam programında ise İstanbul Kıraathanesi'nde bölge sakinleriyle bir araya geldi. Derince'nin köy kent görünümünde olduğunu söyleyen Gökçe, "Ama en azından köy bile olabilseydi, havamız temiz olur, yeşillik olur, yiyecekleri de doğal olurdu. Maalesef bugün Derince köy de değil, şehir de. Ortada kalmış bir ilçe. Bizlerin şu anda böyle kötü yönetimde yaşamamız kaderimiz değildir.
Bu seçimde biz ilçemizi yönetecek kadroyu seçeceğiz. Bizler de Derince'nin bu durumunu değiştirebilmek adına vizyon ve heyecan sahibi bir kadroyla yola çıktık" dedi.

"ADALET, KIRMIZI ÇİZGİMİZ OLACAK"
Gökçe, konuşmasında şu ifadelere de yer verdi: "Bir kenti yükselten de alçaltan da bir başkandır, yönetim anlayışıdır. Bunun en yakın örneğini Eskişehir'de gösterebiliriz. Biz odağında insan olmayan, insanımıza fayda sağlamayan ve hemşerilerimizin istemediği hiçbir projeye imza atmayacağız. Belediyeler bir ticaret kuruluşu değil, sosyal kuruluşlardır. Belediyeler, aç, yoksul olanın ve işsiz olanın derdine ortak olup, çözümler üreten yerlerdir. Biz, hiçbir zaman adaletten ayrılmayacağız, şaşmayacağız. Bizim kırmızı çizgimiz adalet olacak. Oy veren vermeyen kimseyi ayırmadan herkese, her yere eşit hizmet olacak. Bizim gönlümüz herkese açık olacak."

"ŞAMPİYON İŞ ADAMLARI ÇIKARMAYACAĞIZ"
Bizim amacımız şampiyon iş adamı yaratmak değildir. Biz Derince'den matematik, satranç, yüzme şampiyonları çıkaracağız. Her şeyin en iyisini biz bilemeyiz. Bu yüzden Derince'yi birlikte yöneteceğiz. Her projede, hizmette ilk önce sizleri dinleyeceğiz. Büyükşehir ve İlçe Belediyesi uyumundan bahsediyorlar ancak yıllardır Büyükşehir de İlçe Belediyesi de iktidar kadroları tarafından yönetilmiyor muydu? Şimdi vaat edilenleri niye bu zamana kadar yapmadılar? Üstüne üstelik ilçemizden bir o kadar kurum ve yatırım gitti. Bizim tek isteğimiz Derince'ye hizmet etmek ve tek gücümüz de sizlersiniz."

"YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZLERİ VERMEYİZ"
Gökçe, "30 yıldır Derince'de yaşıyorum. Geldiğim noktaya da emek harcayarak geldim. Çiftçi bir ailenin çocuğuyum. 7 yaşında çobanlık yaptım, 10 yaşında tarlada çalıştım, 11 yaşında traktör öğrendim, 14 yaşında tırpan kullandım, 17 yaşında da Türkiye’nin en iyi hukuk fakültesi olan Ankara Hukuk Fakültesi'ni kazandım. Hem okudum hem de birçok sektörde çalıştım. Biz halkın ta kendisiyiz. Kimseye asla yalan söyleyemeyiz. Yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermem. Adaletten ayrılmam. Her şeyden önce ben hukukçuyum. Yapacağım her iş ve vereceğim her söz hukuka aykırı olmaz. En büyük ibadet, emanet edilen mala ihanet etmemektir. Biz, bize verilen yetkiye de bütçeye de ihanet etmeden, adaletten şaşmadan Derince'yi yaşanabilir bir ilçe yapacağız" dedi.

Bu haber 887 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ