06 Haziran 2020 Cumartesi 05:29

GÖKÇE, OKUL AİLE BİRLİKLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Gökçe, okul aile birlikleriyle kahvaltıda buluştu
22 Şubat 2019 Cuma 10:30

.

Derince'deki okul aile birliği yönetimleriyle kahvaltıda buluşan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, projeleriyle ilgi ve destek topladı, "Ben bunlar için öncelikle bir hukukçu sözü veriyorum" dedi.

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, seçim çalışmalarına hız kattı. İlçede şu ana kadar gidilmedik yer bırakmayan Gökçe, farklı kesimlerle bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda da önceki gün Derince'deki okul aile birlikleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Aydın Düğün Salonu'nda düzenlenen programda davetliler İlçe Kadın Kolu yönetimi tarafından kapıda karşılandı. Programda İlçe Başkanı Nihat Değer, İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları davetlilerin masasında oturarak birlikte kahvaltı yaparken, Sertif Gökçe program sonunda davetlilerle birebir sohbet ederek merak ettikleri soruları yanıtladı.

"EN BÜYÜK YATIRIM ÇOCUKLARIMIZA"
İlçe Kadın Kolları Başkanı Sırma Kaya'nın açılış konuşması sonrasında konuşan Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, özellikle eğitim ve sosyal alanlardaki projelerini ele aldı. Her çocuğun donanımlı bir birey olarak geleceğe hazırlanması gerektiğini belirten Gökçe, "Çocuklarımız ne kadar donanımlı, özgüvenli ve sosyal olursa geleceğimiz de o kadar sağlam olur. Bizim için en büyük yatırım çocuklara yapılacak yatırımdır" dedi. Okul ve okullardaki eksikliklerden sosyal alanda yaşanan sorunlara kadar birçok konuya değinen Gökçe, bu alanlardaki projeleriyle davetlilerin ilgi ve desteğini topladı.

"GÖZÜNÜZ ARKADA KALMAYACAK"
Gökçe, "Çocuklarınızı okula gönderirken gözünüzün arkada kalmaması adına gereken adımları atacağımızdan şüpheniz olmasın. Çocuklarımızın ilk olarak daha güvenli ve sosyal donanımlı bir ortamda eğitim görmesini biz de istiyoruz. Sonrasında da her çocuğun donanımlı birer birey olabilmesi adında ilçede çeşitli eğitim merkezleri, kurslarımız, kütüphanelerimiz olacak. Her çocuk bilgiye ve sosyal yaşama hak ettiği üzere eşit olarak ulaşacak" dedi. Projelerini anlatan Gökçe, "Ben bunlar için öncelikle bir hukukçu sözü veriyorum. Çocuklarımıza daha güzel bir Derince bırakacağız" diye konuştu. 

Bu haber 1001 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI'dan sert açıklama

YILDIZLI'dan sert açıklama

millet iradesine yapılan siyasi darbe

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

CHP'li eski vekil serbest kaldı

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ