bil anakolej
04 Temmuz 2020 Cumartesi 17:11

GÖKÇE; 'DERİNCE’DE HER ÇOCUK SPOR YAPACAK'

Gökçe; 'Derince’de her çocuk spor yapacak'
04 Şubat 2019 Pazartesi 20:00

.


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Pazar gününde de dernek ve mahalle ziyaretlerini sürdürdü. Yavuzspor ziyaretinde konuşan Gökçe, “Derince'de her bir çocuk kendi mahallesinde spor yapma imkanına kavuşacak” dedi
 
CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, önceki gün Derince Yavuzspor ve Ordulular'a konuk oldu. İlk olarak Yavuzspor kulübünde yöneticilerle kahvaltıda bir araya gelen Gökçe, "Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren sporla ilgilenmesi sadece sağlık ve gelişimleri açısından değil sosyal yaşamları açısından da önemlidir. Sporda çocuklar birlikte üzülmeyi, sevinmeyi, birlik olmayı ve sorumluluk almayı öğreniyor. Derince'nin geleceği adına en önemli yatırımımız çocuklarımızdır” dedi.

“DERİNCE’DE CEVHER GÖRÜYORUZ”
Amatör spor kulüplerinde yöneticilik yaptığı dönemlerden bahseden Gökçe, “Amatör spor kulüplerimizin ne gibi sorunlar yaşadığını bizzat yaşadım, biliyorum. Derincemizin amatör spor kulüplerine de bu konuda desteğimiz her zaman olacak. Her çocuğun spor yapmasını istiyoruz. Sadece futbol, basket değil salon sporları, yüzme, satranç gibi branşlarda da çok sayıda yetenek Derince’den çıkacaktır. Derince’nin çocuklarında bu cevheri görüyoruz” dedi. Gökçe, çocukların kendi mahallelerinde spor yapmasını hedeflediklerini de söyledi.

GENÇ SPORCULARLA HATIRA
Kulüp yöneticilerinin önerilerini de dinleyen Gökçe, Derince Yavuzsporlu genç sporcularla hatıra fotoğrafı çektirerek başarılar diledi. Yavuzspor'un ardından 60 Evler'de mahalleliyle çay içip sohbet eden Gökçe, akşam ise 52 Ordu İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği’ne konuk oldu. Ordu yöresine ait ikramların yapıldığı geleneksel buluşma programında Gökçe, selamlama konuşması yaparak, dernek yöneticilerine ve üyelere teşekkür etti.


Bu haber 1139 defa okundu

DİĞER HABERLER

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

5 isim Ankara'ya çağırıldı

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ