kg polis haftası
10 Nisan 2020 Cuma 08:11

GÖKÇE; 'DERİNCE’DE HER ÇOCUK SPOR YAPACAK'

Gökçe; 'Derince’de her çocuk spor yapacak'
04 Şubat 2019 Pazartesi 20:00

.


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Pazar gününde de dernek ve mahalle ziyaretlerini sürdürdü. Yavuzspor ziyaretinde konuşan Gökçe, “Derince'de her bir çocuk kendi mahallesinde spor yapma imkanına kavuşacak” dedi
 
CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, önceki gün Derince Yavuzspor ve Ordulular'a konuk oldu. İlk olarak Yavuzspor kulübünde yöneticilerle kahvaltıda bir araya gelen Gökçe, "Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren sporla ilgilenmesi sadece sağlık ve gelişimleri açısından değil sosyal yaşamları açısından da önemlidir. Sporda çocuklar birlikte üzülmeyi, sevinmeyi, birlik olmayı ve sorumluluk almayı öğreniyor. Derince'nin geleceği adına en önemli yatırımımız çocuklarımızdır” dedi.

“DERİNCE’DE CEVHER GÖRÜYORUZ”
Amatör spor kulüplerinde yöneticilik yaptığı dönemlerden bahseden Gökçe, “Amatör spor kulüplerimizin ne gibi sorunlar yaşadığını bizzat yaşadım, biliyorum. Derincemizin amatör spor kulüplerine de bu konuda desteğimiz her zaman olacak. Her çocuğun spor yapmasını istiyoruz. Sadece futbol, basket değil salon sporları, yüzme, satranç gibi branşlarda da çok sayıda yetenek Derince’den çıkacaktır. Derince’nin çocuklarında bu cevheri görüyoruz” dedi. Gökçe, çocukların kendi mahallelerinde spor yapmasını hedeflediklerini de söyledi.

GENÇ SPORCULARLA HATIRA
Kulüp yöneticilerinin önerilerini de dinleyen Gökçe, Derince Yavuzsporlu genç sporcularla hatıra fotoğrafı çektirerek başarılar diledi. Yavuzspor'un ardından 60 Evler'de mahalleliyle çay içip sohbet eden Gökçe, akşam ise 52 Ordu İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği’ne konuk oldu. Ordu yöresine ait ikramların yapıldığı geleneksel buluşma programında Gökçe, selamlama konuşması yaparak, dernek yöneticilerine ve üyelere teşekkür etti.


Bu haber 1101 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ