16 Şubat 2020 Pazar 23:28

GÖKÇE; 'DERİNCE’DE HER ÇOCUK SPOR YAPACAK'

Gökçe; 'Derince’de her çocuk spor yapacak'
04 Şubat 2019 Pazartesi 20:00

.


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Pazar gününde de dernek ve mahalle ziyaretlerini sürdürdü. Yavuzspor ziyaretinde konuşan Gökçe, “Derince'de her bir çocuk kendi mahallesinde spor yapma imkanına kavuşacak” dedi
 
CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, önceki gün Derince Yavuzspor ve Ordulular'a konuk oldu. İlk olarak Yavuzspor kulübünde yöneticilerle kahvaltıda bir araya gelen Gökçe, "Çocuklarımızın küçük yaştan itibaren sporla ilgilenmesi sadece sağlık ve gelişimleri açısından değil sosyal yaşamları açısından da önemlidir. Sporda çocuklar birlikte üzülmeyi, sevinmeyi, birlik olmayı ve sorumluluk almayı öğreniyor. Derince'nin geleceği adına en önemli yatırımımız çocuklarımızdır” dedi.

“DERİNCE’DE CEVHER GÖRÜYORUZ”
Amatör spor kulüplerinde yöneticilik yaptığı dönemlerden bahseden Gökçe, “Amatör spor kulüplerimizin ne gibi sorunlar yaşadığını bizzat yaşadım, biliyorum. Derincemizin amatör spor kulüplerine de bu konuda desteğimiz her zaman olacak. Her çocuğun spor yapmasını istiyoruz. Sadece futbol, basket değil salon sporları, yüzme, satranç gibi branşlarda da çok sayıda yetenek Derince’den çıkacaktır. Derince’nin çocuklarında bu cevheri görüyoruz” dedi. Gökçe, çocukların kendi mahallelerinde spor yapmasını hedeflediklerini de söyledi.

GENÇ SPORCULARLA HATIRA
Kulüp yöneticilerinin önerilerini de dinleyen Gökçe, Derince Yavuzsporlu genç sporcularla hatıra fotoğrafı çektirerek başarılar diledi. Yavuzspor'un ardından 60 Evler'de mahalleliyle çay içip sohbet eden Gökçe, akşam ise 52 Ordu İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği’ne konuk oldu. Ordu yöresine ait ikramların yapıldığı geleneksel buluşma programında Gökçe, selamlama konuşması yaparak, dernek yöneticilerine ve üyelere teşekkür etti.


Bu haber 1075 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İzmit'in gençleri başkanını belirledi

CHP İzmit'in gençleri başkanını belirledi

.

Pelin Başkan Güven tazeledi

Pelin Başkan Güven tazeledi

İYİ Parti İzmit'te Çoştur ile devam dedi

Büyükakın, mayamızda ahde vefa var

Büyükakın, mayamızda ahde vefa var

“BÜYÜK BİR HEYECANLA VE AŞK İLE ÇALIŞIYORUZ”

YILDIZLI’YA YOĞUN İLGİ

YILDIZLI’YA  YOĞUN İLGİ

CHP İl Başkan Adayı Harun Yıldızlı delegelerle buluştu

ARTIK PARSEL BAZINDA TADİLAT YAPILAMAYACAK

ARTIK PARSEL BAZINDA TADİLAT YAPILAMAYACAK

MAĞDURİYETLER ORTADAN KALKACAK

KOCAMAN’DAN ÜNLÜ’YE ZİYARET

KOCAMAN’DAN ÜNLÜ’YE ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ