kbb 15 temmuz
fatma izmit kocaelispor
14 Temmuz 2020 Salı 12:59

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ KİMSESİZLERİN KİMİ OLMAKTIR

Gönül belediyeciliği kimsesizlerin kimi olmaktır
22 Ocak 2019 Salı 14:27

.

Ak Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen günlük programlar çerçevesince mahalle gezilerine hız verdi. Günü mahalle merkezlerinde esnaf gezilerine ayıran Aygün akşam vakitlerini ev ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine ayırıyor.
Zeki Aygün Derince ilçesinde yaşayan roman dernekleri ile akşam saatlerinde bir araya gelerek yapılması öngörülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

ŞEHRİN ÖNCELİKLERİNİ BELİRLİYORUZ.
Tüm gününü Derince Yavuz Sultan Mahallesine ayıran Zeki Aygün, Mahalle Muhtarı Ali Cenk Akgün’ü muhtarlık binasında ziyaret ederek programına başladı. Mahalle esnafı ve sakinleri ile bol bol görüşme imkânı elde eden Zeki Aygün; Ölçemediğinizi yönetemezsiniz. Vatandaşlarımızın bizlere aksettirdiği tüm konulara öncelik göstererek projelerimizi ona göre yapacağız. Şehrin önceliklerini belirliyoruz. Seçim çalışmalarımızda kıymetli vatandaşlarımız bizlere her türlü fikir ve önerilerini anlatıyor bizlerde bunları uygulamaya koyabileceğimiz projeler haline getiriyoruz” dedi.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZI DİLE GETİRİYORUZ
Aygün; birilerinin esnaf ziyaretlerinde yaptığı gibi el sallayarak, tokalaşıp çekip gitmek için değil, vatandaşa dokunmak onların derdiyle dertlenmek, güldüğü yerde gülebilmek, ağladığı yerde ağlayabilmek için insanların arasındayız. Bugün insanlar arasında nasılsak yarında bu şehri yönetirken aynı olacağız. Kibir yerine tevazu ve güler yüz gösterirseniz yapılamayacak hiçbir şey yoktur.
Benim Cumhurbaşkanım ve Genel başkanım İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı olduğu dönemde eşini alıp böyle ihtiyaç sahibi vatandaşımızın sofralarına misafir oluyorsa, bizimde gitmemiz gerekir.
Cumhurbaşkanımız şimdi de gönül sofralarına misafir oluyor, taksi duraklarına gidiyor, insanlara dokunuyor. Milletin adamı dememizin sebebi bu zaten. Seçildikten sonra görünmez olma anlayışının yerine, seçildikten sonra her yerde daha çok görünür olma anlayışı geldi. Cenazeye, düğüne, vatandaşın kahvesine, derneğine gidebilmek de bunların içinde. Buradaki tek ayrım, yaptığın işleri yapmış olmak için yapmayacaksın. Fotoğraf vermek için yapılan yapmacık işler gönle girmiyor.
Kimsesizlerin kimi olmakla gönül belediyeciliği yapılır.
Bu haber 631 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

Yıldız 'Ayasofya'mızın yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

Yıldız 'Ayasofya'mızın  yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Yıldız'dan Ayasofya açıklaması

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ