• 5,655 TL

  • 6,509 TL

  • 222,51 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

GÜCÜMÜZÜ MİLLETTEN ALIYORUZ

Gücümüzü milletten alıyoruz
18 Haziran 2018 Pazartesi 11:02

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, bayramın son iki günü Körfez’deydi. Körfez’in köylerini dolaşan ve vatandaşlarla bir araya gelen Işık, “Milletimize 16 yıldır canla başla hizmet ediyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan Türkiye’nin her noktasına hizmet götürdük” dedi

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, bayram boyunca sahadaydı, SKM programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.  Körfez’de Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın ilk durağı; Dikenli Köyü’nde vatandaşlar tarafından geleneksel hale getirilen hayır programı oldu. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile birlikte; Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, İlçe Başkanı Şener Söğüt, MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

"Gücümüzü milletten alıyoruz"
Programda vatandaşlara seslenen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti hükümeti olarak 16 yıldır Türkiye’yi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için canla başla çalıştıklarını belirterek, “Halkımız da bizim başarımızı görmese, 16 yıldır biz sizlere hizmet ediyor olamazdık. AK Parti, gücünü milletten alan bir partidir. Körfez’in köylerindeki gelişim, Türkiye’nin dört bir yanında var” dedi.

"Kenetlenerek açacağız"
"İçeriden veya dışarıdan kardeşliğimize zarar vermeye yönelik tehditleri, ancak ve ancak birbirimizle kenetlenerek aşacağız” diyen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Büyük badireler atlattık ama hep beraber olduk. ‘Yapamazlar’ dediler, yaptık. Başaramaz denilenleri başardık. Vesayetçilere ve darbecilere pabuç bırakmadık” ifadelerini kullandı. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, daha sonra Sevindikli ve Cuma Ürkütlü Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.


Bu haber 345 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

 Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET