27 Mayıs 2018 Pazar 18:47
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

GÜLTEKİN UYSAL GELİYOR

Gültekin Uysal geliyor
25 Ocak 2018 Perşembe 19:01

.

Geçtiğimiz Çarşamba günü  Demokrat Parti GİK üyesi Murat Aydoğdu'nun annesi vefat etmişti. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Aydoğdu'ya baş sağlığı dilemek için yarın (26 Ocak Cuma günü) ilimize gelecek.Uysal, ayrıca yine geçtiğimiz günlerde vefat eden Demokrat Parti İzmit ilçe eski başkanlarından Ahmet Erman ile Hasan Erman'ın babaları ve Kocaelispor Kulübü eski başkanlarından Toyota Plaza Kocaeli Kaya şirketinin onursal başkanı İsmet Kaya'nın eniştesi,  Osman Erman içinde TOYOTA KOCAELİ KAYA firmasına gelerek başsağlığı ziyareti gerçekleştireceği öğrenildi.

Bu haber 1104 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET