23 Mart 2019 Cumartesi 12:47
 
Öncekiler Sonrakiler

GÜNAN, 'BİR NEBZE OLSUN YANINIZDA OLMAK İSTEDİK'

Günan, 'Bir nebze olsun yanınızda olmak istedik'
09 Mart 2018 Cuma 13:06

CHP’li gençler Perşembe Pazarı’nda emekçi kadınların gününü kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İzmit İlçe Örgütü 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinliğe imza attı.


BUGÜNÜ SİZLERLE GEÇİRMEK İSTEDİK

CHP Gençlik Kolları İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan ve yönetimi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde emekçi kadınlarla bir araya geldi. Soğuk, yağmur demeden ürettikleri ürünleri Perşembe Pazarı’nda satan emekçi kadınların gününü kutlayan CHP’li gençler onlara çiçek verdiler. Kadınlarla sohbet eden CHP’li gençler, bugün anlamlı bir gün ve biz gençler olarak böylesi anlamlı günü siz emekçi ablalarımız, annelerimiz, kardeşlerimizle birlikte geçirmek, bir nebze olsun yanınızda olmak istedik dediler.


BUGÜN ALIN TERİNİN GÜNÜDÜR
Bugünün anlamının önemli olduğunu dile getiren CHP Gençlik Kolları İzmit İlçe Başkanı Mehdi Kaan Günan, “1857 yılında daha iyi çalışma koşullarına sahip olmaya çalışmak için can veren 129 emekçi kadını anma günüdür 8 Mart. Bir acının günüdür. Alın terinin günüdür. Bizler CHP’li gençler olarak emeğin, alın terinin ne demek olduğunu biliriz. Bugün bu yüzden buradayız. Sizlerin emeği bizim için çok önemli. Gününüz kutlu olsun “ ifadelerini kullandı.

Bu haber 905 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ