16 Aralık 2018 Pazar 10:07
 
  • 5,364 TL

  • 6,066 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

HAKAN ÇAKAR'DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Hakan Çakar'dan gazetemize ziyaret
23 Mayıs 2018 Çarşamba 12:46

.

24 Haziran genel seçimlerinde 27'nci Dönem Milletvekili Aday Adayı olmak için Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmit İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden  Mehmet Ümit Küçükkaya'nın yerine başkanlık görevine  getirilen Hakan Çakar, çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Hem parti çalışmalarına ve hem de seçim çalışmalarına tam gaz devam eden Çakar, medya patronlarını da unutmadı. Kocaeli'nin sesi kulağı olan medya çalışanlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında gazetemizi de ziyaret eden CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve yönetimi, hem seçim sürecini değerlendirdi, hem de gazetecilerin yaşadığı sorunları ele aldı.

Hoş sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ahmet Yavuz ve Kocaeli Sokak Dergisi genel yayın müdürü Nazan Yavuz, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve yönetimine teşekkür etti.


Bu haber 1678 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet meclis bütçe görüşmeleri"nde yaptığı konuşmada, “Biz bu bütçeden elektrik alamadık” diyerek tepkisini gösterdi

Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

 Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ