kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 00:38

HALİT ALTUNTAŞ: ÇENESUYU SAADET PARTİSİ ESERİDİR

Halit Altuntaş:  Çenesuyu Saadet partisi eseridir
20 Şubat 2019 Çarşamba 11:10

.

1999-2004 döneminde Derince Belediye Başkanlığı yapan Halit Altuntaş, Saadet Derince adayı Halil Kayın ile biraraya geldi. Herkesin ve herkesimin başkanı olarak bilinen Halit Altıntaş, Halil Kayın’a çiğköfte ikram etti. Bu samimi sohbette Halil Kayın ile birlikte Çenesuyu Kurucu Genel Müdürü ve Saadet İlçe Başkanı İbrahim İlhan’la Derince’de inşaat sektörünün güvenilir ismi Gümüşhane’li Ahmet Demir’de vardı.

Halil Kayın’ın adaylığını tebrik eden halit Altuntaş şöyle devam etti: Bizim dönemimizde belediyenin ve başkanın kapısı Derince’liye açıktı. Bugün buna yine ihtiyaç var. Kırılan kalpleri onarmak kapıları yeniden halka açmak gerekir. Bu bir anlayıştır. Bu Milli Görüş hizmet anlayışıdır.

Çenesuyu fabrikası bizim dönemimizde, Saadet Partisi döneminde kuruldu. Biz bu fabrikayı depremden çıkmış belediye ile zor şartlar altında kararlılık ve mücadele ile kurduk. Açılışını merhum Milli Görüş Lideri, 54. Hükümet Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hocamız yaptı. Belediyeler fabrika açmak zorunda değil ama yatırım, üretim, istihdam Milli Görüş’ün öncelikli işidir.

Halil Kayın’da Halit Altuntaş’ın çiğ köfte ikramına teşekkür etti ve şöyle devam etti: Halit Abi; 2002 yılında düğünümde nikamızı siz kıydınız. Mutlu ve huzurlu bir yuvamız var Elhamdülillah. Bu seçimde biz halkımızla biraraya geliyoruz. Sizi dua ile yad ediyorlar. Yaptığınız hizmetlerin devamını bizden talep ediyorlar. Ben de halkımıza: şüpheniz olmasın Halit Başkan’la aynı yerde, Milli Görüş’te mayalandık diyorum.

İnşallah biz seçildiğimizde; kırılan kalplere dokuncağız, belediyenin kapılarını herkese açacağız. Halkımız işini çözmek için belediyede tanıdık aramak zorunda kalmayacak.

Bu haber 1057 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ