kbb 15 temmuz
fatma izmit kocaelispor
14 Temmuz 2020 Salı 13:33

HALİT ALTUNTAŞ: ÇENESUYU SAADET PARTİSİ ESERİDİR

Halit Altuntaş:  Çenesuyu Saadet partisi eseridir
20 Şubat 2019 Çarşamba 11:10

.

1999-2004 döneminde Derince Belediye Başkanlığı yapan Halit Altuntaş, Saadet Derince adayı Halil Kayın ile biraraya geldi. Herkesin ve herkesimin başkanı olarak bilinen Halit Altıntaş, Halil Kayın’a çiğköfte ikram etti. Bu samimi sohbette Halil Kayın ile birlikte Çenesuyu Kurucu Genel Müdürü ve Saadet İlçe Başkanı İbrahim İlhan’la Derince’de inşaat sektörünün güvenilir ismi Gümüşhane’li Ahmet Demir’de vardı.

Halil Kayın’ın adaylığını tebrik eden halit Altuntaş şöyle devam etti: Bizim dönemimizde belediyenin ve başkanın kapısı Derince’liye açıktı. Bugün buna yine ihtiyaç var. Kırılan kalpleri onarmak kapıları yeniden halka açmak gerekir. Bu bir anlayıştır. Bu Milli Görüş hizmet anlayışıdır.

Çenesuyu fabrikası bizim dönemimizde, Saadet Partisi döneminde kuruldu. Biz bu fabrikayı depremden çıkmış belediye ile zor şartlar altında kararlılık ve mücadele ile kurduk. Açılışını merhum Milli Görüş Lideri, 54. Hükümet Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hocamız yaptı. Belediyeler fabrika açmak zorunda değil ama yatırım, üretim, istihdam Milli Görüş’ün öncelikli işidir.

Halil Kayın’da Halit Altuntaş’ın çiğ köfte ikramına teşekkür etti ve şöyle devam etti: Halit Abi; 2002 yılında düğünümde nikamızı siz kıydınız. Mutlu ve huzurlu bir yuvamız var Elhamdülillah. Bu seçimde biz halkımızla biraraya geliyoruz. Sizi dua ile yad ediyorlar. Yaptığınız hizmetlerin devamını bizden talep ediyorlar. Ben de halkımıza: şüpheniz olmasın Halit Başkan’la aynı yerde, Milli Görüş’te mayalandık diyorum.

İnşallah biz seçildiğimizde; kırılan kalplere dokuncağız, belediyenin kapılarını herkese açacağız. Halkımız işini çözmek için belediyede tanıdık aramak zorunda kalmayacak.

Bu haber 1140 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

Yıldız 'Ayasofya'mızın yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

Yıldız 'Ayasofya'mızın  yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Yıldız'dan Ayasofya açıklaması

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ