22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:21
 
Öncekiler Sonrakiler

HASAN AYAZ'DAN MUSA YILMAZ'A AĞIR SÖZLER

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler
17 Temmuz 2018 Salı 00:01

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

Haber: Ahmet Yavuz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz'ın  sosyal medya hesabı Facebook'ta yayınladığı  “Ben 15 Temmuz’un un darbe olduğuna inanmıyorum. İktidar, FETÖ, bazı partilerin işbirliği ile gerçekleştirilmiş bir sivil darbe olduğuna inanıyorum ve 15 Temmuz genelgesine katılmıyorum. Meydana çıkmayı reddediyorum. Aksine o gün linç edilen askerler dışında şehit kabul etmiyorum. Çünkü o çocuklar emir kuluydu aldıkları üstlerinin emirlerini yerine getirdiler. Tankı halkın üstüne sürerek hayatlarını kurtarabilecekken o askerler halka sığındılar, ancak linç edildiler” şeklindeki paylaşımı oldukça ses getirdi.


Yılmaz'ın bu paylaşıma AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz çok set sözlerle cevap verdi. Ayaz 'Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi hatırasının arkasına saklanarak Mahalle kabadayılığını bırak. Şehitlerle sulanan bu aziz vatanı senin gibi çakallara yedirmeyiz!!!!'şeklindeki sözleri tartışmayı büyüttü.


 15 temmuz bir darbe değil önceden hazırlanmış bir senaryodur

CHP Gebze ilçe başkanı Musa Yılmaz, AKP İzmit ilçe başkanı HASAN AYAZ'ı hedef aldı ve  facebook sayfasından aynı sertlikle ağır sözlerle cevap verdi.


Yılmaz;


AKP İzmit merkez ilçe başkanı HASAN AYAZ kendi facebook sayfasın dan bana haddini bil diye tehdid savuruyor önce sen haddini bil 15 temmuz bir darbe değil önceden hazırlanmış bir senaryodur ve aktörleri film başladı ve bitti fguranliği yapmıştır.
Ben 15 temmuz da ölen o masum ana kuzusu tüm askerleri şehit olarak görüyorum çünkü askerlerimiz emir kulu olarak masumane bir şekil de aldiklari emirleri yerine getirdikleri bir esnada bir şeylerin yanliş gittiğini anlayınca tank in için den çıkarak halk ile bütünleşmeye çalıştılar ancak bu askerlerimiz halk tarafindan linç edildiler.
Ayrıca 15 temmuzu 12 eylül gibi gerçekten bir darbe gibi algılayıp demokrasi adına sokağa çıkan yurttaşlarımıza da ve o gece şehit olan askerlerimize ve ölen sivil yurttaşlarımıza da allahtan rahmet diliyorum.Ben 15 temmuzu tanımıyorum tanımayacağım da.

FETÖ terör örgütünün başı olan o hain ile ben kolkola değildim ayrıca ben FETÖ dediğim için 15 temmuz dan önce AK partililer benimle kavga edecek şekilde savunuyorlardı fettulah hoca efendi diyorlardı yoksa sende onlardan birisimiydin'sözleri ile cevap verdi.


Bu haber 1300 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ