22 Mayıs 2019 Çarşamba 19:02
 
Öncekiler Sonrakiler

HEPAR'DAN AÇIKLAMA

HEPAR'dan açıklama
22 Haziran 2018 Cuma 16:20

Onlar partimiz üyesi değil

24 Haziran genel seçimlere sayılı günler kala 2014-2016 döneminde HEPAR Kocaeli İl Başkanlığı yönetiminde yer alan 40 eski yönetici'nin İYİ Parti’ye geçeceği yönünde yapılan habere HEPAR'dan yalanlama geldi.

Hak ve Eşitlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada haberin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.


İŞTE O AÇIKLAMA22 Haziran 2018 Cuma günü Kocaeli yerel gazetelerinde yayınlanan “HEPAR’DAN İSTİFA EDEN 40 KİŞİ İYİ PARTİ’YE ÜYE OLDU” içerikli haberlerin doğruyu yansıtmadığını belirtmek isteriz.


İyi Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın da alet olduğu bu gülünç yalanı 5 madde ile açıklıyoruz.


1) Haberde söylendiği gibi yakın zamanda 40 il ve ilçe yöneticisinin istifa ettiği söylemi yalandır. 2017 Ocak ayında Hak ve Eşitlik Partisi Genel Merkezi tarafından Kocaeli iline atanan mevcut il ve ilçe yönetimleri görevlerine halen devam etmektedirler.
2) Haberde adı geçen çoğu şahsın 2015 yılından beri HEPAR’ da resmi üyelikleri bulunmamaktadır. Bir kısmı ise yakın zamanda partimizin yetkili organları tarafından partitüzük ve programına uymadıkları için HEPAR’ la ilişiği kesilmiştir.
3) Bahsettikleri zaman diliminde Hak ve Eşitlik Partisi’ni kendi şahsi menfaatleri ve düşünceleri için kullanmaya çalışan bu şahıslar, bugün de kendilerine İyi Parti bünyesinde yer edinmeye çalışmaktadırlar.
4) HEPAR, şimdiye kadar parti programına uymayan tek bir insanoğlunu bile kendi bünyesinde şirpençe gibi görmüştür, gerekli müdahaleyi yapmıştır ve yapmaya devam edecektir.

5) Bu kişiler, partimizden ayrılmasına ve yönetim tarafından ilişiklerinin kesilmesine rağmen; HEPAR adını referans oluşturarak, kendilerine çıkar sağlamak için çalışmaya devam etmektedirler.


Sonuç itibarıyla; haber gerçeği yansıtmamaktadır ve HEPAR mevcut kadrolarıyla 24 Haziran milletvekili seçimlerinde oylarını Vatan Partisi için; Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Doğu PERİNÇEK için kullanacaktır.
Değerli basınımızın bilgilerine…


Bu haber 1716 defa okundu

HEPAR

Gercek
22 Haziran 2018 Cuma 21:39

bu acıklamayı yapan kişiler, heparın kuruluşundan beri yönetimde olan parti delegesi olan insanları (ki bu kişler vatan millet sevdalısı kimsenin güdümünde olmayan değerli insalardır)heperdan değillerdir diyeyebilecek kadar siyasetten ve gecmişlerinden bi haber meydanı boş bulunca kendilerine oturacak bir koltuk bulmuş oturtukları koltuk kadar boş insalardır.yukarıda ismi gecen 40 arkadaş ve onları destekleyen yüzlerce kişi kendinilerine koltuk değil vatanlarına hizmet arayan vatan sevdalısıdı

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ