25 Mayıs 2018 Cuma 16:04
 
  • 4,719 TL

  • 5,505 TL

  • 197,88 TL

  • 102.896

Öncekiler Sonrakiler

HER ŞEY İYİ OLACAK

Her şey İYİ olacak
05 Mayıs 2018 Cumartesi 00:00

.

24 Haziran erken Genel Seçim öncesi siyasi kulisler oldukça hareketli.

24 Haziran seçiminin en önemli partisi hiç kuşku yok ki Meral Akşener başkanlığındaki İYİ parti olacak. CHP'li 15 vekilin İYİ partiye siyasi destek amacı ile katılmasının yankıları devam ederken Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı adayı göstermek için başlatılan imza kampanyası ilk günde amacına ulaştı ve 100 bin imzaya ulaşıldı.


24 Haziran'da gerçekleşecek seçimde Kocaeli’den de önemli isimler İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yapıyor. Başvuru yapanlardan birisi de Adil Gülez oldu. MHP’den Derince Belediye Başkan adayı olan, sonrasında ise İYİ Parti’ye geçen Adil Gülez, milletvekili aday adayı oldu.


Adil Gülez kimdir?
1962 yılında Gümüşhane’de doğdu. 1969 yılında Kocaeli ’ye geldi. İlk, orta okul ve liseyi Derince‘de bitirdi. 1975 yılında Büyük Ülkü Derneği'yle (BÜD) Ülkücü Hareket içerisine katıldı. Siyasette MÇP'de İl Müteşebbis heyetinde ilin ve ilçelerin teşkilatlanmasında yer aldı. MÇP'nin MHP‘ye iltihakından sonra sırasıyla Derince Belde Başkanlığı (1994), Merkez İlçe Yönetimi (2 dönem), 1999’da Derince Belediye Başkanlığı adaylığı, Derince İlçe Başkanlığı (2 dönem), 2004 yılında Belediye Başkanlığı adaylığında bulundu. Gümüşhaneliler Dernek Başkanlığı yaptı. Gülez  Kardeşler Hafriyat ve İnşaat LTD.ŞTİ. olarak ticaret hayatına devam ediyor. Gülez, Evli ve 4 çocuk babasıdır.
Bu haber 1174 defa okundu

DİĞER HABERLER

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

.

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET