• 5,356 TL

  • 6,100 TL

  • 223,59 TL

  • 96.817

Öncekiler Sonrakiler

HER ŞEY İYİ OLACAK

Her şey İYİ olacak
05 Mayıs 2018 Cumartesi 00:00

.

24 Haziran erken Genel Seçim öncesi siyasi kulisler oldukça hareketli.

24 Haziran seçiminin en önemli partisi hiç kuşku yok ki Meral Akşener başkanlığındaki İYİ parti olacak. CHP'li 15 vekilin İYİ partiye siyasi destek amacı ile katılmasının yankıları devam ederken Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı adayı göstermek için başlatılan imza kampanyası ilk günde amacına ulaştı ve 100 bin imzaya ulaşıldı.


24 Haziran'da gerçekleşecek seçimde Kocaeli’den de önemli isimler İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yapıyor. Başvuru yapanlardan birisi de Adil Gülez oldu. MHP’den Derince Belediye Başkan adayı olan, sonrasında ise İYİ Parti’ye geçen Adil Gülez, milletvekili aday adayı oldu.


Adil Gülez kimdir?
1962 yılında Gümüşhane’de doğdu. 1969 yılında Kocaeli ’ye geldi. İlk, orta okul ve liseyi Derince‘de bitirdi. 1975 yılında Büyük Ülkü Derneği'yle (BÜD) Ülkücü Hareket içerisine katıldı. Siyasette MÇP'de İl Müteşebbis heyetinde ilin ve ilçelerin teşkilatlanmasında yer aldı. MÇP'nin MHP‘ye iltihakından sonra sırasıyla Derince Belde Başkanlığı (1994), Merkez İlçe Yönetimi (2 dönem), 1999’da Derince Belediye Başkanlığı adaylığı, Derince İlçe Başkanlığı (2 dönem), 2004 yılında Belediye Başkanlığı adaylığında bulundu. Gümüşhaneliler Dernek Başkanlığı yaptı. Gülez  Kardeşler Hafriyat ve İnşaat LTD.ŞTİ. olarak ticaret hayatına devam ediyor. Gülez, Evli ve 4 çocuk babasıdır.
Bu haber 1642 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

.

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

Yıldız'dan Basın Onur günü mesajı

Yıldız'dan Basın Onur günü mesajı

.

Sezer, 'Gençler ve kadınlar önceliğimiz olacak'

Sezer,  'Gençler ve kadınlar önceliğimiz olacak'

Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, SKM programları kapsamında çalışmalara başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ