31 Mart 2020 Salı 22:23

HİÇBİR MUHTARIMIZI AYIRMAYACAĞIZ

HİÇBİR MUHTARIMIZI AYIRMAYACAĞIZ
03 Şubat 2019 Pazar 14:13

Hürriyet’ten muhtarlara personel desteği sözü

CHP İzmit Belediye Başkan adayı ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet gün içerisinde vatandaşlarla buluştuğu mahallelerin muhtarlarına da uğrayarak mahallenin sıkıntılarını dinliyor. 


CHP Kocaeli Milletvekili ve CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet 31 Mart yerel seçimleri öncesinde İzmit mahallelerindeki çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Bütün gününü sokaklarda vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek geçiren ve sunduğu çözüm önerileriyle İzmit’i yaşanabilir bir kent haline getirmeyi kendisine amaç edinen Başkan adayı Hürriyet, vatandaşlarla buluştuğu mahallelerde muhtarları da ziyaret etmeyi unutmuyor.HİÇBİR MUHTARIMIZI AYIRMAYACAĞIZ
İzmit Belediye Başkan adayı olarak çalışmaya başladığı ilk günlerde İzmit muhtarlarını bir araya getirerek sorunlarını dinleyen Fatma Kaplan Hürriyet bununla da yetinmeyerek, mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor, mahalle bazındaki sorunlarını dinliyor. Bekirdere Mahallesi Muhtarı Adnan Birin ve 28 Haziran Mahallesi Muhtarı Mukadder Mengül’ü muhtarlık binalarında ziyaret eden Hürriyet, burada mahallelinin ve mahallenin sorunlarını ilk ağızdan dinledi. Muhtar ziyaretlerinin ardından açıklamada bulunan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Muhtarlarımız, vatandaşa hizmet götürme esnasında ilk iletişim kuracağım isim olacak. Hizmeti götürürken siyasi görüşlerine göre hareket etmeyeceğiz. Personel eksikliği sorunu yaşamayacaklar. Belediye size personel desteği verecek” açıklamasında bulundu.

 

Bu haber 948 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ