kbb 15 temmuz
fatma izmit kocaelispor
14 Temmuz 2020 Salı 14:28

HİZMET ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Hizmet çıtasını yükselteceğiz
22 Ocak 2019 Salı 12:16

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın konuğu oldu

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, TÜGVA İzmit İlçe Temsilcisi Fatih Sultan Özser ve yönetim kuruluna ziyarette bulundu. Gönül’ün TÜGVA programına AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve TÜGVA üyeleri katılım gösterdi. Ziyaret kapsamında seçim ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Gönül, “Bizim bu seçimdeki vizyonumuzda gönül belediyeciliği yer alıyor. Dolayısı ile sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmadan hareket edeceğiz. 31 Mart’a kadar durmayacağız, dinlenmeyeceğiz ve çok çalışacağız. Hizmet bütünlüğünün devamı için İzmit ile birlikte yürümeye devam edeceğiz” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
Seçimler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, “Belediyelerimizin kendi gelirlerini sağlayabilecek projeleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz. İzmit Belediyesi çok güzel işler yaptı. Biz de bu çıtayı buradan daha yukarıya çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. İstişare geleneğimize bağlı kalarak, daha güzel bir İzmit için, birlikte düşünüp karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

İZMİT’İ SOKAK SOKAK BİLİYORUM
“Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımızın görüşlerini her zaman önemseyeceğiz” diyen Gönül, “Fikirler çatışacak ve bir sürü fikir ortaya çıkacak, o çatışmadan bizler hakikati ortaya çıkaracağız. İzmit’i sokak sokak biliyorum. Belediyecilik hizmeti çok daha farklı bir hizmettir. Ama insanların gönüllerine dokunamaz, gönülden gönüle bir bağ kuramazsanız hiçbir kıymeti kalmaz” ifadelerini kullandı.
Bu haber 646 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Yıldızlı '15 Temmuz’un siyasi ayağı araştırılmadıkça, tehlike geçmiş değildir'

Başkan Yıldızlı '15 Temmuz’un siyasi ayağı araştırılmadıkça, tehlike geçmiş değildir'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıldönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

O sanki Körfez'in 'Hükümet Kadını'

O sanki Körfez'in 'Hükümet Kadını'

.

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ