21 Şubat 2020 Cuma 03:52

HİZMET ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Hizmet çıtasını yükselteceğiz
22 Ocak 2019 Salı 12:16

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın konuğu oldu

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, TÜGVA İzmit İlçe Temsilcisi Fatih Sultan Özser ve yönetim kuruluna ziyarette bulundu. Gönül’ün TÜGVA programına AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve TÜGVA üyeleri katılım gösterdi. Ziyaret kapsamında seçim ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Gönül, “Bizim bu seçimdeki vizyonumuzda gönül belediyeciliği yer alıyor. Dolayısı ile sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmadan hareket edeceğiz. 31 Mart’a kadar durmayacağız, dinlenmeyeceğiz ve çok çalışacağız. Hizmet bütünlüğünün devamı için İzmit ile birlikte yürümeye devam edeceğiz” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
Seçimler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, “Belediyelerimizin kendi gelirlerini sağlayabilecek projeleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz. İzmit Belediyesi çok güzel işler yaptı. Biz de bu çıtayı buradan daha yukarıya çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. İstişare geleneğimize bağlı kalarak, daha güzel bir İzmit için, birlikte düşünüp karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

İZMİT’İ SOKAK SOKAK BİLİYORUM
“Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımızın görüşlerini her zaman önemseyeceğiz” diyen Gönül, “Fikirler çatışacak ve bir sürü fikir ortaya çıkacak, o çatışmadan bizler hakikati ortaya çıkaracağız. İzmit’i sokak sokak biliyorum. Belediyecilik hizmeti çok daha farklı bir hizmettir. Ama insanların gönüllerine dokunamaz, gönülden gönüle bir bağ kuramazsanız hiçbir kıymeti kalmaz” ifadelerini kullandı.
Bu haber 587 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ