kg polis haftası
08 Nisan 2020 Çarşamba 00:09

HİZMET ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Hizmet çıtasını yükselteceğiz
22 Ocak 2019 Salı 12:16

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın konuğu oldu

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, TÜGVA İzmit İlçe Temsilcisi Fatih Sultan Özser ve yönetim kuruluna ziyarette bulundu. Gönül’ün TÜGVA programına AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve TÜGVA üyeleri katılım gösterdi. Ziyaret kapsamında seçim ve ilçe gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Gönül, “Bizim bu seçimdeki vizyonumuzda gönül belediyeciliği yer alıyor. Dolayısı ile sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmadan hareket edeceğiz. 31 Mart’a kadar durmayacağız, dinlenmeyeceğiz ve çok çalışacağız. Hizmet bütünlüğünün devamı için İzmit ile birlikte yürümeye devam edeceğiz” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
Seçimler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, “Belediyelerimizin kendi gelirlerini sağlayabilecek projeleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz. İzmit Belediyesi çok güzel işler yaptı. Biz de bu çıtayı buradan daha yukarıya çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. İstişare geleneğimize bağlı kalarak, daha güzel bir İzmit için, birlikte düşünüp karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

İZMİT’İ SOKAK SOKAK BİLİYORUM
“Sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımızın görüşlerini her zaman önemseyeceğiz” diyen Gönül, “Fikirler çatışacak ve bir sürü fikir ortaya çıkacak, o çatışmadan bizler hakikati ortaya çıkaracağız. İzmit’i sokak sokak biliyorum. Belediyecilik hizmeti çok daha farklı bir hizmettir. Ama insanların gönüllerine dokunamaz, gönülden gönüle bir bağ kuramazsanız hiçbir kıymeti kalmaz” ifadelerini kullandı.
Bu haber 612 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ