25 Şubat 2018 Pazar 14:35
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET’TEN KÜTAHYALI’YA “OMURGASIZ CANLILAR!”

Hürriyet’ten Kütahyalı’ya “Omurgasız canlılar!”
21 Kasım 2017 Salı 23:02

CHPKocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaksözlerine ateş püskürdü

 “Omurgasız canlıların Boşnak kardeşlerimize laf etmeyecüret etmesini kınıyorum”


BeyazTV’de yayınlanan Beyaz Futbol isimli programda Rasim Ozan Kütahyalı’nınBoşnakları hedef alan konuşmalarına CHP Kocaeli Milletvekili Fatma KaplanHürriyet sert çıktı. Mecliste konuşan Millertvekili Hürriyet, “Beyaz TV'deyayınlanan spor programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnak kardeşlerimizeyönelik haddini aşan, aşağılık, ırkçı, mide bulandırıcı küfrü soydaşlarımızı vetüm halkımızı derinden üzdü. Ben de bir Balkan Türk'ü olarak soydaşlarımızınüzüntüsünü paylaşıyorum.EN KÖTÜ KOMBİNASYON BOŞ BİR RUH İLE DOLU BİR MİDEDİR

Açıklamasınadevam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “İsmi bile telaffuz edilmeyedeğmeyen bu omurgasız canlıların Boşnak kardeşlerimize laf etmeye cüretetmesini kınıyorum. Kütahyalı ve türevlerini bugüne kadar şuursuzca besleyen vemilletin başına bela edenlerin eseridir bu. Bilge Kral Aliyaİzzetbegoviç derki: "En kötü kombinasyon boş bir ruh ile dolu bir midedir." Bu sözşuursuzlara verilecek en güzel cevaptır.Kütahyalı'nın hakareti bir özürlegeçiştirilemez, kanaldan kovmak yetmez, savcılar görevini yapmalıdır. Hakettiği muameleyi görmesi için CHP olarak elimizden geleni yapacağımızınbilinmesini isterim” açıklamasında bulundu.


Bu haber 1127 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakan Vakfı , 25 Şubat Pazar günü, 54. Hükümetin Başbakanı Merhum Erbanının vefatının 7. yılında anma programı için durdurak bilmeden çalışıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ