28 Mayıs 2018 Pazartesi 10:40
 
  • 4,629 TL

  • 5,427 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET’TEN KÜTAHYALI’YA “OMURGASIZ CANLILAR!”

Hürriyet’ten Kütahyalı’ya “Omurgasız canlılar!”
21 Kasım 2017 Salı 23:02

CHPKocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaksözlerine ateş püskürdü

 “Omurgasız canlıların Boşnak kardeşlerimize laf etmeyecüret etmesini kınıyorum”


BeyazTV’de yayınlanan Beyaz Futbol isimli programda Rasim Ozan Kütahyalı’nınBoşnakları hedef alan konuşmalarına CHP Kocaeli Milletvekili Fatma KaplanHürriyet sert çıktı. Mecliste konuşan Millertvekili Hürriyet, “Beyaz TV'deyayınlanan spor programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnak kardeşlerimizeyönelik haddini aşan, aşağılık, ırkçı, mide bulandırıcı küfrü soydaşlarımızı vetüm halkımızı derinden üzdü. Ben de bir Balkan Türk'ü olarak soydaşlarımızınüzüntüsünü paylaşıyorum.EN KÖTÜ KOMBİNASYON BOŞ BİR RUH İLE DOLU BİR MİDEDİR

Açıklamasınadevam eden CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “İsmi bile telaffuz edilmeyedeğmeyen bu omurgasız canlıların Boşnak kardeşlerimize laf etmeye cüretetmesini kınıyorum. Kütahyalı ve türevlerini bugüne kadar şuursuzca besleyen vemilletin başına bela edenlerin eseridir bu. Bilge Kral Aliyaİzzetbegoviç derki: "En kötü kombinasyon boş bir ruh ile dolu bir midedir." Bu sözşuursuzlara verilecek en güzel cevaptır.Kütahyalı'nın hakareti bir özürlegeçiştirilemez, kanaldan kovmak yetmez, savcılar görevini yapmalıdır. Hakettiği muameleyi görmesi için CHP olarak elimizden geleni yapacağımızınbilinmesini isterim” açıklamasında bulundu.


Bu haber 1171 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET