26 Eylül 2018 Çarşamba 08:39
 
  • 6,175 TL

  • 7,272 TL

  • 239,71 TL

  • 99.292

Öncekiler Sonrakiler

HÜRRİYET, KARAMÜRSEL’DE BASMADIK TAŞ BIRAKMADI

Hürriyet, Karamürsel’de basmadık taş bırakmadı
03 Nisan 2018 Salı 10:19

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet önceki gün Karamürsel ilçesinde ilçenin dinamiklerine bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Karamürsel ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’e Karamürsel ilçe Başkanı Ali Kara, Belediye Meclis üyesi Ahmet Çalık, Orhan Demirer ve ilçe yöneticileri eşlik etti.  Milletvekili Hürriyet ilçede bulunan dinamikleri ziyaret ederek ülke ve Kocaeli gündemini değerlendirdi.


DERNEK VE ODALARDAN, VATANDAŞ VE ESNAFA

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ilk olarak umre ziyaretinde rahatsızlanan Karamürsel Belediye Meclis üyesi Orhan Demirer’in ablası Münevver Demirer’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hürriyet ve beraberindeki CHP heyeti Türkiye Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği Karamürsel Temsilcisi Yaşar Göközkut, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi Başkanı olarak seçilen Karamürselli Füsun Yılmaz Deniz, Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda İsmail Aydın, Karamürsel Erzurumlular Dernek Başkanı Bünyamin Kaplan ve yönetimlerini ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında gerek esnaf gerekse şoför odalarında notlar alan Milletvekili Hürriyet, sorunları meclise taşıyacağını iletti.


EREĞLİ’DE PARTİLİLERİNİ BİLGİLENDİRDİ
Karamürsel ilçesinde odalar ve dernekleri ziyaret eden Milletvekili Hürriyet ve beraberindeki parti heyeti Karamürselli esnaf ve vatandaşları da es geçmedi. Ziyaretlerine yürüyerek devam eden ve her geçtiği sokakta bulunan esnafa hayırlı işler demeyi ihmal etmeyen Milletvekili Hürriyet, vatandaşlara da hayırlı günler diledi. CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet son olarak Karamürsel’in Ereğli Mahallesi’nde bulunan partililerini de unutmadı. Partilileriyle çay bahçesinde bir araya gelen Milletvekili Hürriyet burada seçim güvenliği ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Seçimlerin her zamankinden zor geçeceğini ifade eden Hürriyet, seçim güvenliği ile ilgili CHP olarak sıkı önlemler alacaklarını ve bununla ilgili parti içi eğitimlerin başladığını ifade etti.

Bu haber 508 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ak partililer köyde

Ak partililer köyde

.

Gebze’deki genç üye sayısı 600 yükseldi

Gebze’deki genç üye sayısı 600 yükseldi

.

AK Kadınlardan Şehit aileleri ve Gazilere ziyaret

AK Kadınlardan Şehit aileleri ve Gazilere ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları, İzmit’te şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Saadet Partisi Eylül Ayı Divan Toplantısı -Gerçekleşti

Saadet Partisi Eylül Ayı Divan Toplantısı -Gerçekleşti

.

AK Partili Ayaz, Taksicilerle Buluştu

AK Partili Ayaz, Taksicilerle Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Park Taksi Durağı çalışanlarını ziyaret edip kolaylık diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET