19 Şubat 2020 Çarşamba 17:58

HÜRRİYET, KOCAELİSPOR’UN ESKİ FUTBOLCULARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Hürriyet, Kocaelispor’un eski futbolcularıyla bir araya geldi
25 Ocak 2019 Cuma 10:41

.


CHP İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet ve partilileri Kocaelispor’a emek vermiş eski futbolcularıyla kahvaltıda bir araya geldi
CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Milletvekili ve PM üyesi Haydar Akar ve CHP’liler önceki sabah KYÖD’te düzenlenen kahvaltıda Kocaelispor’un emektar futbolcularını ağırladı.
KOCAELİSPOR’U SİYASETE ALET ETTİRMEYECEĞİM
Programda konuşan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Tribünde maçlara gittiğimde ‘Vekilim’ diye seslendiklerinde, ‘Aradığınız vekile şu an ulaşılamıyor. Ben de buraya sizler gibi maçı izlemeye geldim’ diyorum. Kocaelispor’u siyasete alet ettirmeyeceğim. Bu kenti ortak akıl, ortak kültür ve kolektif fikirlerle yönetmeye talibim. Bundan sonra Kocaelispor için neler yapabileceğimizi kafa kafaya verip düşünmeliyiz. Ben vekilliğimde körüne körüne muhalefet etmedim. En ufak sorununa kadar vatandaşımızın yanındaydık. Taşeron işçisinin sorunu, EYT, 3600 ek gösterge gibi pek çok konuyu çözmeye çalıştık” dedi.
YÖNETEN ADİL OLURSA, KENT DE ADİL OLUR
Konuşmasına devam eden Başkan adayı Hürriyet, “Nasıl olsa vatandaş oy veriyor dedikleri için, artık kendilerine oy veren vatandaşlara dahi sormadan bazı şeyler yaptılar. Bu kentin çok büyük bir bütçesi var. Bununla birlikte sanayisi, işçisi, çiftçisi, toprağı, doğası, tarihi, denizi var. Bu kadar imkanı varken bu zamana kadar liyakatle yönetilseydi İzmit parmakla gösterilen bir yer olurdu. Herkes Eskişehire değil, Kocaeli ye gelirdi. E o zaman bizler de sorarız. Bu kentin kaynağı nereye gidiyor. Vatandaş da bunu sorsun. Hizmet herkese eşit bir şekilde verilmelidir. Yöneten adil olursa kent de adil olur. Ama bu kentte benden olmayan yaşamasın anlayışı var”
BU KENT İÇİN ÇOK ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİM
Kendilerine verilen her görevin kutsal olduğunu da sözlerine ekleye Hürriyet, “Emanet görevlerde yapacağımız en ufak katkı bile çok önemli. Görevlerimiz sona erdiğinde hizmetleri ile iz bırakan bir başkan olmak istiyorum. Bu kente çok çalışma, üretme, vizyonunu genişletme, çehresini değiştirme anlayışıyla yönetme sözü verdim. Bu kente koyduğumuz her tuğlada İzmitte yaşayan her vatandaşın parmak izi olacak. Çok daha iyi hizmet etmek mümkün, yeter ki bu kenti düşünelim” dedi.
HANGİ MAHALLEYE GİTSEM FATMA’YI ADAY YAPIN DİYORLARDI
CHP Milletvekili Haydar Akar ise yaptığı konuşmada; “Kocaelispor’u sizler marka yaptınız. Bizler de bu kenti marka yapmaya çalışıyoruz. TBMM de Kocaeli ve Kocaelispor’un en çok konuşulduğu dönemi yaşıyoruz. İzmit markaydı. Türkiye’nin 80 ilinde olmayan projeleri vardı.

İZGAZ gibi. Kocaelispor’dan sonra en çok gururlandığım spor olayı buz pateniydi. Milli sporcular çıkıyordu. Gurur duyuyorduk. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en zengin belediyelerinden biri ama her yatırımı borçla yapıyorlar. O kadar milletvekili var ancak Ankara’da bu kenti sahipsiz bırakıyorlar. İzmit’te hangi mahalleye gitsem Fatma Hanımı aday yapın diyorlardı. Biz de halkımızın taleplerini geri çevirmedik. Herkesten destek istiyoruz” dedi
Bu haber 946 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

AKAR, 120 YILLIK İSTASYONU VATANDAŞ GERİ İSTİYOR

AKAR, 120 YILLIK İSTASYONU VATANDAŞ GERİ İSTİYOR

SEFERLER DE DURAKLAR DA AZALDI

Hürriyet ve ekibinden, Akmeşe çıkarması

Hürriyet ve ekibinden, Akmeşe çıkarması

“HİZMET İÇİN VARIZ”

Ahmet Davutoğlu feragat etti!

Ahmet Davutoğlu  feragat etti!

Gelecek Partisi açıklama yaptı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ