19 Kasım 2019 Salı 06:45

HÜRRİYET HER YERDE!

Hürriyet her yerde!
07 Mart 2019 Perşembe 12:21

.


CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Belediyesi Başkan adaylığında da milletvekili dönemini aratmıyor. Vatandaşların mutlu günlerinde yanlarında olan Hürriyet, en üzgün zamanlarında da destek olmayı ihmal etmiyor.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, TBMM çatısı altındaki çalışkanlığını Millet İttifakı İzmit Belediye Başkanlığı adaylığında da sürdürmeye devam ediyor. Milletvekili sıfatıyla Kocaeli’nin bütün ilçelerindeki sorunları mecliste dile getiren ve sorunların çözümü noktasında iradesini ortaya koyan  Hürriyet, İzmit Belediyesi Başkan adayı olduktan sonra da çalışkanlığından bir şey kaybetmedi.İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

İzmit’in sokaklarında ziyaretler yapan, vatandaşın sorunlarını dinleyerek ortak akıl, ortak kültür çalışmalarında bulunan Fatma Kaplan Hürriyet kentteki tüm etkinliklerde vatandaşların yanında yer alıyor. Sivil toplum kuruluşları ve yöre derneği dayanışma gecelerine katılan Hürriyet, ev ziyaretleri düzenliyor, kahvede vatandaşlarla çay içiyor, günlere konuk oluyor, yakınları vefat eden İzmitlilerin yanında oluyor.İZMİTLİLERİ ASLA YALNIZ HİSSETTİRMEYECEĞİZ
İzmit’te arşınlamadığı sokak kalmayan, Belediye Başkanı olarak sadece kaldırım taşı yapmakla övünmeyeceğini dile getiren Hürriyet, “Belediye Başkanı olarak İzmit’i daha huzurlu ve yaşanabilir bir kent haline getirmek, kaldırım taşı döşemekten daha önemli. İnsanların birbirine güven duyduğu, yaşam seviyesinin arttığı, insanların kötü zamanlarında dahi gidebileceği bir belediye olduğunu bilmesi, asla yalnız olmadığını hissetmesini istiyoruz. Her şey marka kent İzmit, daha mutlu İzmitliler” için.
Bu haber 606 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ