29 Mayıs 2020 Cuma 23:31

HÜRRİYET VE FİLİZ’E KADINLARDAN YOĞUN İLGİ

Hürriyet ve Filiz’e kadınlardan yoğun ilgi
14 Şubat 2019 Perşembe 14:59

.

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, önceki akşam İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile birlikte köy ziyaretlerinde ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.


Millet İttifakı İzmit’in köylerinde çalışmaya devam ediyor. CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve İYİ Parti İzmit ilçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ile yönetimleri önceki akşam İzmit Solaklar Köyü sakinlerinin evlerine misafir oldu.İYİ PARTİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞMA
Kadınların ilgisi yoğun olduğu ziyaretlerde konuşan CHP İzmit Belediye Başkanı adayı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit’in son 12 yıldır ileri gitmediğini dile getirerek, kadınlara yönelik projelerin sadece sözde kaldığını, çözüm önerilerinin kadın odaklı olması gerektiğini dile getirdi. Yerel seçimlerde İYİ Parti ile çıktıkları yolun İzmit’i daha yaşanabilir kılacağını da sözlerine ekleyen Hürriyet, “Pelin Başkanım ve İYİ Parti ile koordineli bir şekilde Mart’ın sonu bahar olması için çalışıyoruz” dedi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde kadınlar Hürriyet ve Filiz ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.
Bu haber 909 defa okundu

DİĞER HABERLER

Havaalanımız var uçak inmez

Havaalanımız var uçak inmez

Tren istasyonumuz var tren durmaz…

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

EVDEN ÇIKMADIK AMA KÖPRÜLERİ KULLANDIK

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Ev hapsi cezasına çarptıtıldı

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında AK Partili Kocaeli Milletvekillerini eleştirdi.

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

Kapı kapı dolaşıp bayramlarını kutladılar

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ