23 Mayıs 2019 Perşembe 13:10
 
Öncekiler Sonrakiler

İKİ İŞİ BİRARADA ÇIKARDILAR

İki işi birarada çıkardılar
31 Mayıs 2018 Perşembe 16:30

Vatandaşla buluşup, Erdoğan’a destek oldular

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün Recep önderliğinde bir araya gelen partililer İzmit Yürüyüş Yolu’nda vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlarla buluşan partililer, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında broşür dağıttı.

 

Ardından partililer, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için Ziraat Bankası Alemdar Şubesi’ne giderek bağışta bulundu. Seçim kampanyası kapsamında AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz 1000 TL bağışta bulunurken, Zeki Aygün 2bin TL bağışta bulundu. AK Partililer ayrıca yürüyüş yolu üzerinde bulunan MHP standını da ziyaret ederek, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ile bir araya geldi.


“İzmit yine Reisinin yanında”

Banka önünde kısa bir açıklama yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bugün bizim için anlamlı bir gün. Cumhurbaşkanımıza destek kampanyasına, onu desteklemek, onun yanında olmak için, kanunun da verdiği yetki doğrultusunda bugün Ziraat Bankası şubesine desteklerimizi sunduk. Hayırlı uğurlu olsun. Türkiye önemli bir süreçten geçiyor. Bu önemli süreçte, biz her zaman cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bunun için de gece gündüz demeden İzmit Teşkilatımızın bütün kademeleriyle çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz. Durmak yok yola devam. İzmit yine Reisinin yanında olacak” dedi.“Halkımız bir kez daha o tokadı indirecek”

Zeki Aygün ise, “Bizler her zaman sahadayız. Çalışmalarımızı yaparken öğle namazından sahur vaktine kadar durmadan devam ediyoruz. Halkımıza ülkemizde oynanan oyunları anlatmaya çalışıyoruz. Biz 16 yıldan beri genel seçimlerde rakiplerimiz iktidar olma mücadelesi vermiştik. Ama bu seçimlerde onlarla iktidar olma mücadelesi vermiyoruz. Tamamen küresel güçler ve onların işbirlikçileriyle yapılan bir mücadeledir. Bu bir ekonomik mücadeledir. Bunun böyle olduğunu hepimiz görüyoruz. Bunun için bütün vatandaşlarımızın da bu gerçeği gördüğüne eminim. Halkımız nasıl 15 Temmuz’da nasıl Osmanlı tokadı indirdiyse, 24 Haziran’da da küresel güçlere karşı o tokadı indirecektir” ifadelerini kullandı.
Bu haber 569 defa okundu

ÜYE

PAŞALI
31 Mayıs 2018 Perşembe 22:01

BİZİM İLÇE BAŞKANI TAM AT ARABACILARA BENZİYOR

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ