17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:53
 
Öncekiler Sonrakiler

İMO BAŞKANI OK’DAN ERYARSOY'A ZİYARET

İMO Başkanı Ok’dan Eryarsoy'a ziyaret
27 Temmuz 2018 Cuma 15:54

Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi geçtiğimiz günlerde genel merkezden atama kararı çıkan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve yönetimini makamında ziyaret etti.

Samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette Başkan Eryarsoy ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Ok,  “Başarılı çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyor görevinizin ülkemiz ve ilimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.
Ziyarette, Ok, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’a ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak mesleklerinin simgesi olan üzerinde Abdullah Eryarsoy’un isminin bulunduğu baret hediye etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Ok ve yönetimi ile istişare eden Eryarsoy nazik ziyaretleri ve hediyeleri için İnşaat Mühendisleri Odası yönetimine teşekkür etti ve ilimizin en köklü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan İMO Kocaeli’nin faaliyetlerini yakından ve takdirle takip ettiklerini belirtti.


Bu haber 883 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ