22 Ağustos 2018 Çarşamba 02:27
 
  • 6,053 TL

  • 7,024 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

İNCE, KOCAELİ'DEN MEYDAN OKUDU

İnce, Kocaeli'den meydan okudu
09 Haziran 2018 Cumartesi 17:00

.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran genel seçimlerine sayılı günler kala kentimize gelerek vatandaşlara seslendi. Perşembe Pazar alanında düzenlenen mitingde konuşan İnce, Sanayinin kalbi Kocaeli. Ne yazık ki sanayimiz atıl. Sanayi de enerji maliyeti çok yüksek. Sanayide bir kalitesizlik var. İlk işimiz sanayide kalitesizliği aşmak olacaktır. 454 milyar dolar borcumuz var. Son 15 yılda üretim yerine ne yazık ki ithalatı seçti. Sanayiciler üretimdeki zorluklar nedeni ile sanayiyi bırakıp  inşaatçılığa başladı. Kalkınma sanayi ile olur. Erdoğan süreki birileri ile kavga halinde. Erdoğan dün rahmetli Erdal İnönü’yü de FETÖ’cü yaptı.  Ben buradan Erdoğan’a sesleniyorum. Erdal İnönü yok Muharrem İnce var. Sana meydan okuyorum çakma dünya lideri. Gelsin ekonomi, dış politika, sanayi tartışalım. Ben üretim, sanayi diyorum sen kıraathane diyorsun.

 

48 SAAT İÇİNDE OHAL KALKACAK

 

 

Emeğin başkentinde size sözüm Cumhurbaşkanı seçildiğim 48 saat içinde OHAL’i kaldıracağım. Benim fotoğraflarımı montajlayıp servis ediyorlar ve bundan prim yapmaya çalışıyorlar. Ben sadece FETÖ’cüler montajcı zannederdim bunlarda öyleymiş.


APOLETLERİNİ SÖKECEĞİM


Erdoğan'ın siyasi parti lideri olarak bulunduğu yerde beni eleştirirken bu konuşmayı alkışlayan general için apoletlerini sökeceğim demişti. Bu sözümün arkasındayım. Ben o gfenareralin apoletlerini sökeceğim dediğimde bana APO’ya mı takacaksın o apoletleri dedi sayın Erdoğan. Peki sen onlarca general kumpas davaları ile zindana atıldığında söktüğün apoletleri FETÖ’ye mi taktın.

 

HODRİ MEYDAN FORMA HEDİYE ETTİ

Hodri Meydan taraftarlar derneği başkanı Enver Güler, miting sonrası Muharrem İnce’ye çiçek ve Kocaelispor forması takdim ettiler.

Bu haber 728 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ