15 Ağustos 2018 Çarşamba 18:26
 
  • 6,048 TL

  • 6,857 TL

  • 224,85 TL

  • 90.842

Öncekiler Sonrakiler

İYİ'NİN HEDEFİ GENÇLER

İYİ'nin hedefi gençler
28 Şubat 2018 Çarşamba 10:31

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Haftalık Olağan Başkanlık Divanı Toplantısını Gerçekleştirdi. Toplantıda haftalık gündem maddeleri İlçe Başkanı Esra Tolu başkanlığında başkan yardımcılarıyla birlikte değerlendirildi. Kısa, orta ve uzun vadedeki planlar istişare edildi.  İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu “Programlarımızı yaptık. Üyelerimizle görüşmeye başladık. 3 hafta içerisinde bütün mahallelerimizin temsilcilerini belirlemiş olacağız. Artık vatandaşlarımız kendi mahallelerindeki temsilciliklerimize gidip temsilci arkadaşlarımızla görüşecek, istişare edebilecekler. Onlarla hep iç içe ve birlikte olacağız.” dedi.


İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu “İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı binasında, Yönetim Kurulunda bulunan çeşitli meslek gruplarında ki arkadaşlarım ile birlikte 2 Mart Cuma günü 19.00’da “İYİ Gençlik Buluşuyor” projesini “Sorularınızı da Sorunlarınızı da Gelin Birlikte Çözelim” sloganıyla hayata geçiriyoruz. Bu proje kapsamında 2 Mart Cuma günü itibariyle her Cuma akşamı gençlerle buluşulacak, yönetim kurulundaki mühendis, eczacı, öğretmen, sanatçı, işletmeci, teknisyen ve üniversite öğrencisi üyeler gençlerin soruları yanıtlayıp mesleklerimizi tanıtıp mesleklerimizin avantajlı ve dezavantajlı yönlerini aktaracağız. İYİ Parti Derince olarak Gençlere kılavuzluk edip onların yalnızca sınav sorularının değil ayrıca hayatta karşılaştıkları sorunların çözümlerini bulacağız. Bizim gençlere kapımız her zaman açık. Burası onlarla güzel olacak. Sizlerin aracılığıyla onlara ulaşıp buluşmalarımızı dolu dolu geçirmeyi hedefliyoruz. Her Cuma saat 19.00’da gençleri ilçe binamıza bekliyoruz.” dedi.

Bu haber 882 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ