23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:57
 
  • 4,861 TL

  • 5,691 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

İYİ'NİN HEDEFİ GENÇLER

İYİ'nin hedefi gençler
28 Şubat 2018 Çarşamba 10:31

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı Haftalık Olağan Başkanlık Divanı Toplantısını Gerçekleştirdi. Toplantıda haftalık gündem maddeleri İlçe Başkanı Esra Tolu başkanlığında başkan yardımcılarıyla birlikte değerlendirildi. Kısa, orta ve uzun vadedeki planlar istişare edildi.  İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu “Programlarımızı yaptık. Üyelerimizle görüşmeye başladık. 3 hafta içerisinde bütün mahallelerimizin temsilcilerini belirlemiş olacağız. Artık vatandaşlarımız kendi mahallelerindeki temsilciliklerimize gidip temsilci arkadaşlarımızla görüşecek, istişare edebilecekler. Onlarla hep iç içe ve birlikte olacağız.” dedi.


İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra Tolu “İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı binasında, Yönetim Kurulunda bulunan çeşitli meslek gruplarında ki arkadaşlarım ile birlikte 2 Mart Cuma günü 19.00’da “İYİ Gençlik Buluşuyor” projesini “Sorularınızı da Sorunlarınızı da Gelin Birlikte Çözelim” sloganıyla hayata geçiriyoruz. Bu proje kapsamında 2 Mart Cuma günü itibariyle her Cuma akşamı gençlerle buluşulacak, yönetim kurulundaki mühendis, eczacı, öğretmen, sanatçı, işletmeci, teknisyen ve üniversite öğrencisi üyeler gençlerin soruları yanıtlayıp mesleklerimizi tanıtıp mesleklerimizin avantajlı ve dezavantajlı yönlerini aktaracağız. İYİ Parti Derince olarak Gençlere kılavuzluk edip onların yalnızca sınav sorularının değil ayrıca hayatta karşılaştıkları sorunların çözümlerini bulacağız. Bizim gençlere kapımız her zaman açık. Burası onlarla güzel olacak. Sizlerin aracılığıyla onlara ulaşıp buluşmalarımızı dolu dolu geçirmeyi hedefliyoruz. Her Cuma saat 19.00’da gençleri ilçe binamıza bekliyoruz.” dedi.

Bu haber 864 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

"Saffet Sancaklı ismi Türkiye’de marka isimdir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET