22 Mayıs 2019 Çarşamba 19:00
 
Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ, İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINI AÇIKLADI

İYİ Parti, il gençlik kolları başkanını açıkladı
24 Nisan 2018 Salı 12:09

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, il parti binasında düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla biraraya gelerek, atanan il gençlik kolları başkanını açıkladı.

İYİ Parti İl Gençlik Kolları başkanını açıklamadan önce konuşmalarına CHP'li 15 milletvekilinin kendi partilerine geçiş yapmasıyla ilgili söylemlere açıklık getiren Serdar Kaman, “Şuanda gündemimizde seçim var. Seçimle ilgili haberlerde 15 vekilin İYİ Parti’ye katılması güneş moteli olayıyla karşılaştırıyorlar. Bu yanlış bir karşılaştırmadır. CHP milletvekilleri tıkanan kanalları açmak adına demokrasi adına katılmışlardır. Bu transferler demokratik adına önemli siyasi bir hamledir. Milletvekili kiralama olayı değildir. Kendi istekleriyle gelmişlerdir ve CHP’ye demokrasi adına yaptıkları bu kahramanlık dolayısıyla partimiz adına teşekkür ediyoruz. Bu siyasi hamle Türk siyasi tarihinde demokrasi adına neler yapılabileceğinin bir göstergesi olarak ders kitaplarında yer alacaktır.  Bu siyasi hamleler sadece CHP ile kalmayacak bugün Meral Akşener Saadet partisiyle bir görüşmesi olacak. Gündem ittifak olacak. Genel idare kurulu toplantısı olacak. 24 Haziran seçimleri için bir yol haritası çizilecektir.  Zamanın dar olması bütün bu çalışmaların adeta bir fırtına hızıyla ilerlemesine neden olmaktadır. Aday adaylarımız da ortaya çıkmaya başlamıştır. Öncelikle sahsımla ilgili görüşmelere başlamışlardır. Bu görüşmelerden sonra kendilerini basına tanıtacaklardır” ifadelerine yer verdi.


İskender Kaan Yılmaz gençlik kolu başkanı

İYİ Parti İl Gençlik Kolları’na atanan başkanı basın mensuplarına tanıtan Başkan Serdar Kaman, “Biliyorsunuz gençlik kollarımız atanmamıştı. Avukat arkadaşımız İskender Kaan Yılmaz bugün itibariyle İl Gençlik Kolları olarak atanmıştır. Kendisine görevine başarılar diliyorum” dedi.


“Elimizden geleni yapacağız”
Basın mensuplarına kendini tanıtan ve yapacağı çalışmalardan bahseden İskender Kaan Yılmaz, “il yönetiminden bazı parti büyüklerimiz bizi uygun gördüler. Ben de bana layık görülen bu görevi kabul ettim. Partimizi mahcup etmemek için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Kocaeli’nde 85 bin üniversite öğrencisi arkadaşımız var. Bazı arkadaşlarımız farklı görüşlerde olsalar da yapacağımız projeleri, partimiz onlara anlatıp, onlara hitap edeceğimiz çalışmalarımız olacaktır. Bunları hep birlikte konuşacağız ve paylaşacağız. Biraz da seçim odaklı çalışacağız. E-gönüllük sistemimiz olacak. Bu sistemde gönlü bizimle arkadaşlarımız varsa bu sisteme üye olabileceklerdir. Bu kapsamda Perşembe günü 26 Nisan’da saat 12:00’de  KYÖD’e sosyal medyada By Google olarak da bilinen Taylan Yıldız gelecek. Bu buluşmaya tüm halkımız davetlidir” diye konuştu. 

Bu haber 918 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ