27 Mayıs 2018 Pazar 12:54
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ 'DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ'

İYİ PARTİ 'Devletimizin yanındayız'
21 Ocak 2018 Pazar 00:00

.

Türk Ordusu Afrin'de bir süredir devam eden terör harekatına DUR demek için harekete geçti. Terörsitlerin tepsit edilen yerleri tek tek imha edilmeye başlandı.


Kahraman Ordumuzun AFRİN operasyonu na muhalefet partilerinden de destek gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı Afrin operasyonu ile igili bir basın aıklaması yayınladı ve açıklamada Devletimizin yaynındayız mesajı verildi.


İŞTE O AÇIKLAMA


Biz sadece İYİ günde değil zor günde de devletimiz ve milletimizle beraberiz. Bu bağlamda bu akşam saatlerinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bölücü terör örgütlerine karşı, aziz vatanın bütünlüğü ve sınır güvenliğimiz için Afrin'de başlattığı “Zeytin Dalı” operasyonunda dualarımız ile kahraman Mehmetçiğimizin yanındayız. Şanlı Ordumuzun ve Mehmetçiğimizin tertemiz bir zaferle bu görevin altından da kalkacağına olan inancımız tamdır. Allah şanlı ordumuzun yardımcısı olsun.


 
Bu haber 1182 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET