20 Nisan 2019 Cumartesi 04:22
 
Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

İYİ Parti aday adayları görücüye çıktı!
17 Mayıs 2018 Perşembe 12:04

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı, 24 Haziran Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala, 27. Dönem Milletvekili Aday Adayları’nı görücüye çıkardı

 Başiskele Wellborn Otel’de gerçekleştirilen tanıtım toplantısında basın mensuplarıyla bir araya gelen 45 Milletvekili Aday Adayı, kendilerini kamuoyuna tanıttı. 
Programa İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman’ın öncülüğünde gerçekleştirilen programa, İYİ Parti MDK Üyesi Ruhittin Sönmez, İYİ Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları İskender Kaan Yılmaz, Kocaeli Tokatlılar Derneği Başkanı Şahin Turan, milletvekili aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Yoğun katılımın olduğu tanıtım toplantısında heyecanlı oldukları gözlemlenen aday adayları, partilerinin seçim şarkılarıyla birlikte salona coşkulu giriş yaptı.


“İddia ediyorum 6 vekil çıkaracağız”
Programda kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, “Partimiz 6 ay kadar kısa bir süre önce kuruldu. Kurulduğundan bu yana teşkilatlarımızı kurarak, kongrelerimizi tamamladık. Her türlü hileye ayak oyunlarına rağmen, bir baskın seçime rağmen biz bu seçimlere hazır hale geldik. Biz bu yolda yılmadık. Yorulmadık. Çok çalıştık bugünlere geldik. Bunlar sizin sayenizde oldu. İktidar partisini bir kenara bırakıyorum. En çok aday adayının başvurduğu partiyiz. 45 milletvekili aday adayımız var. Biz bu aday adaylarımızla kendi aramızda toplantılar düzenledik. Açık ve net bir şekilde şunu da belirteyim biz bu listelerle bakanlar kurulu listesi çıkartırız. Aday adaylarımızın kaliteleri son derece yüksektir. Siyaset bir ekip işidir. Kocaeli’deki bu tablo partililerimizin eseridir. İşte bu tablo ile Kocaeli’de iddia ediyorum 6 vekil çıkaracağız. Bu başarı tablosu bozulmadan devam ettiği sürece 6 belediye başkanlığı alacağız. Ve hepsinden önemlisi ilk kadın cumhurbaşkanını çıkaracağız. Tüm Kocaeli’ne yayılmış durumdayız. 24 Haziran’da tüm ilçelerde SKM olarak toplamda 35 kişilik ekibimiz başta şüpheli sandıklar olmak üzere seçimi sonuna kadar kontrol edeceğiz. Bu seçimle trafo kedilerini emekli edeceğiz. Allah vekil adaylarımızın yar ve yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

Serdar Kaman’ın açıklamalarının ardından söz alan milletvekili aday adayları ise kendilerini tanıtarak, ülkenin geleceği için çıkmış oldukları bu yolda Genel Başkanları Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için gece-gündüz demeden çalışacaklarını kaydederken, bu seçimin hayırlara vesile olmasını temenni etti.


İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylarının listesi ise şu şekilde:
Adil Gülez, Ahmet Yeşil, Alper Bircanoğlu, Ayla İlgün, Ayşegül Babacan, Baha Yavuz, Burak Uluköylü, Büşra Karademir, Cumali Durmuş, Dijle Akın, Dürdane Uysal, Ebru Kavas, Ekrem Korkmaz, Ensar Çağrı Arhan, Esra Tolu, Fevzi Kurt, Fuat Berna, Gönül Vursal, Gürkan Uysal, Haluk Tamyüksel, Harun Demirkaya, Hasan Hacıoğlu, İbrahim Ömer Toyran, İhsan Şahin, İlhan Tan, İsmail Sahir Özbağ, Kemal Çevik, Murat Atar, Murat Kök, Nurcan Acaroğlu, Özer Yıldız, Özgür Alparslan, Özhan Aşkın Öztürk, Renan Argun Kıran, Resul Patan, Ruhan Tekcan, Ruhittin Sönmez, Selda Mican, Sema Akçay, Şafak Akın, Ufuk Turan, Ünal Atabay, Zekai Kahyaoğlu, Ayşegül Yüken, Turan Atilla.
 
 

Bu haber 1894 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ