20 Haziran 2019 Perşembe 07:36
 
Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ DERİNCE İLÇE BAŞKANLIĞINA TÜRKKAN'DAN ZİYARET

İYİ parti Derince İlçe başkanlığına Türkkan'dan ziyaret
01 Mart 2018 Perşembe 11:12

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı yönetim kurulu haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi

Toplantıda haftalık değerlendirmeler ve kısa, orta ve uzun vadedeki planlar görüşüldükten sonra İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü TÜRKKAN yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla görüşüp, fikir alışverişinde bulundu.

KORKUTANLARIN EN BÜYÜK SERMAYESİ KORKANLARIN KORKULARI.

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü TÜRKKAN “ Öncelikle sizlerle birlikte burada bulunduğum için çok mutluyum. İYİ’ki gelmişsiniz burada özellikle kadınları ve gençleri görmek mutluluk verici. İnsanların değil aktif olarak siyaset yapma birbirleriyle bile siyasi konularda konuşamadığı bu olağandışı ortamda sizler İYİ bir Türkiye için kolları sıvadınız. Korkmadınız. Korkutanların en büyük sermayesi korkakların korkularıdır. Cesaret ve korkaklık bulaşıcıdır. Siz Derinceli İYİ Partililere Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in cesareti sirayet etmiş. Dolayısıyla hepinize teşekkür ediyorum. İYİ’ki varsınız.” dedi.


İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Esra TOLU “ Biz İYİ Partili Derinceliler olarak bir hedef uğruna yola çıktık. Çalışmalarımıza ve projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Haftalık olağan toplantılarımıza devam ediyoruz. Mahalle temsilciliklerimizi birbir açmaya başlayacağız. Bunun için kendimize 3 haftalık bir süre tanıdık. Gençlerle buluşmalara başlıyoruz bu Cuma itibariyle. Bundan sonra her Cuma saat 19.00’da gençleri ilçe binamızda ağırlayacağız. Bugünde Lütfü TÜRKKAN beyefendi konuğumuzdu. Değerli vaktini bizler için ayırdı. Fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerini ağırlamaktan onur duyduk. İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı olarak ilerleyen günlerde farklı organizasyonlarda farklı kişileri de ağırlayacağız. Derincemizi İYİ yapmak için ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.
Bu haber 1149 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ