19 Ağustos 2018 Pazar 01:00
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ DERİNCE İYİ ÇALIŞIYOR

İYİ Parti Derince İYİ çalışıyor
07 Mart 2018 Çarşamba 00:01

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı, Haftalık Olağan Divan ve Yönetim Kurulu Toplantılarını gerçekleştirdi. Mart ayı programını değerlendiren yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz haftalarda oluşturulan komisyonlara başkanlık eden başkan yardımcıları tarafından yapılan projeleri ve planları dinledi, istişareler edildi.

ASİL-YEDEK AYRIMI ORTADAN KALKTI

Başkanlık divanının geçen hafta aldığı karar üzerine asil 27 yönetim kurulu üyesinin yanında bu hafta itibariyle 27 yedek üyenin de toplantılara katılması kararlaştırıldı. Birlikte ve kalabalık daha iyi projelerin üretileceğini düşünen başkanlık divanı, yönetim kurulunun yoluna artık hem nicelik hem de nitelik açısından çok daha güçlü devam edeceğini düşünüyor.

2 MAHALLENİN TEMSİLCİLERİ ATANDI

Geçtiğimiz hafta çalışmalarına başlanan ve 3 hafta gibi kısa bir sürede tüm mahalle temsilcilerini oluşturmayı hedefleyen İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 2 mahallesinin temsilcilerini atadı. Yavuz Sultan Mahallesi temsilciliğine İsmail AYDINLI, Yenikent Mahallesi Temsilciliğine ise Şenol KÖKTÜRK getirildi. İlçe Başkanı Esra TOLU’dan yetki belgelerini alan mahalle temsilcileri kısa süre içerisinde çalışmalarına başlayacaklarını İYİ bir Derince için görevlerini hakkıyla ifa edeceklerinden kimsenin şüphesinin olmaması gerektiğini söylediler.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ İÇİN TOPLANILACAK

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için 8 Mart Günü saat 13.00’da İYİ Parti Derince İlçe Binası’nda kadınlarımızla buluşacak. Çeşitli konuşmaların ve istişarelerin yapılacağı kadının ülkemizdeki yerini, hak ettiği yere ulaşması için nelerin yapılabileceğini konuşmak için tüm kadınlarımızı 8 Mart Perşembe günü, saat 13.00’da ilçe binamıza bekliyoruz.

GENÇLERLE BULUŞMAYA DEVAM

Bu Cuma ve her Cuma saat 19.00’da “Soruları da Sorunları da Gelin Birlikte Çözelim” mottosuyla çıktığımız İYİ Gençler Buluşuyor projesi için gençlerimizi ilçe binamıza bekliyoruz. Siyasete ve siyasi partilere karşı olan bütün ön yargıları yıkıp yalnızca konuşmak, dertleşmek, gelecek kaygılarını dindirmek için binamıza gelsinler. Onlar için kurulmuş olan bu partiye gelmeyi hiç ihmal etmesinler.Bu haber 822 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ