17 Aralık 2018 Pazartesi 02:27
 
  • 5,367 TL

  • 6,070 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ DERİNCE İYİ ÇALIŞIYOR

İYİ Parti Derince İYİ çalışıyor
07 Mart 2018 Çarşamba 00:01

.

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı, Haftalık Olağan Divan ve Yönetim Kurulu Toplantılarını gerçekleştirdi. Mart ayı programını değerlendiren yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz haftalarda oluşturulan komisyonlara başkanlık eden başkan yardımcıları tarafından yapılan projeleri ve planları dinledi, istişareler edildi.

ASİL-YEDEK AYRIMI ORTADAN KALKTI

Başkanlık divanının geçen hafta aldığı karar üzerine asil 27 yönetim kurulu üyesinin yanında bu hafta itibariyle 27 yedek üyenin de toplantılara katılması kararlaştırıldı. Birlikte ve kalabalık daha iyi projelerin üretileceğini düşünen başkanlık divanı, yönetim kurulunun yoluna artık hem nicelik hem de nitelik açısından çok daha güçlü devam edeceğini düşünüyor.

2 MAHALLENİN TEMSİLCİLERİ ATANDI

Geçtiğimiz hafta çalışmalarına başlanan ve 3 hafta gibi kısa bir sürede tüm mahalle temsilcilerini oluşturmayı hedefleyen İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 2 mahallesinin temsilcilerini atadı. Yavuz Sultan Mahallesi temsilciliğine İsmail AYDINLI, Yenikent Mahallesi Temsilciliğine ise Şenol KÖKTÜRK getirildi. İlçe Başkanı Esra TOLU’dan yetki belgelerini alan mahalle temsilcileri kısa süre içerisinde çalışmalarına başlayacaklarını İYİ bir Derince için görevlerini hakkıyla ifa edeceklerinden kimsenin şüphesinin olmaması gerektiğini söylediler.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ İÇİN TOPLANILACAK

İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için 8 Mart Günü saat 13.00’da İYİ Parti Derince İlçe Binası’nda kadınlarımızla buluşacak. Çeşitli konuşmaların ve istişarelerin yapılacağı kadının ülkemizdeki yerini, hak ettiği yere ulaşması için nelerin yapılabileceğini konuşmak için tüm kadınlarımızı 8 Mart Perşembe günü, saat 13.00’da ilçe binamıza bekliyoruz.

GENÇLERLE BULUŞMAYA DEVAM

Bu Cuma ve her Cuma saat 19.00’da “Soruları da Sorunları da Gelin Birlikte Çözelim” mottosuyla çıktığımız İYİ Gençler Buluşuyor projesi için gençlerimizi ilçe binamıza bekliyoruz. Siyasete ve siyasi partilere karşı olan bütün ön yargıları yıkıp yalnızca konuşmak, dertleşmek, gelecek kaygılarını dindirmek için binamıza gelsinler. Onlar için kurulmuş olan bu partiye gelmeyi hiç ihmal etmesinler.Bu haber 885 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

.

Şatafata para var EYT’ye yok

Şatafata para var EYT’ye yok

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını dile getirdi.

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında 3600 ek gösterge sorununu dile getirdi.

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ