24 Nisan 2018 Salı 11:41
 
  • 4,085 TL

  • 4,987 TL

  • 174,92 TL

  • 110.624

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ DİLOVASI’NDA VAN’LILARIN KONUĞU OLDU

İYİ Parti Dilovası’nda Van’lıların Konuğu Oldu
05 Nisan 2018 Perşembe 15:40

Dilovası İYİ parti İlçe teşkilatı Van’lılar Derneğine gitti.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda İYİ parti parti programlarını ve Partiyi anlatmasının yanı sıra 8 Nisa’nda Dilovası İYİ partinin açılışına da Dernek yönetimini davet etti.


Dilovası İYİ parti Dernek ziyaretleri kapsamında gittiği Van’lılar derneğinde oldukça iyi karşılandı. Dilovası İYİ parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz ve yöneticilerinin katıldığı ziyarette, Dilovası Vanlılar Derneği Başkanı Ahmet Turak ve yöneticiler yoğun bir katılımla misafirlerini ağırladı. Açılış konuşmasında, İYİ partiye hayırlı olsun temennisinden bulunan Vanlılar Başkanı Ahmet Turak, ziyaretlerinden ötürü de teşekkür etti. Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti ilçe Başkanı Emin Yılmaz Vanlılar Derneğine çok teşekkür ettiklerini ve böyle bir karşılamadan ötürü de çok memnun olduklarını dile getirdi. Dilovası’nın bu kadar birikmiş sorunlarını çözmek için İYİ bir ekiple gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi. 8 Nisan da İlçe teşkilat binalarının açılışı olduklarını ve Dernek olarak herkesi davet ettiklerini söyledi. Daha sonra Dernek üyelerinin sorunlarını cevaplayan İlçe yöneticileri verimli bir toplantı yaptıklarını da söylediler.
Bu haber 602 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti’de nefesler tutuldu

AK Parti’de nefesler tutuldu

.

AK Parti SKM ona emanet

AK Parti SKM ona emanet

.

MHP’den çocuklara ay-yıldızlı balon

MHP’den çocuklara ay-yıldızlı balon

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Yürüyüş Yolu üzerinde etkinlik düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmit İlçe Teşkilatı, çocuklara balon dağıttı.

‘İzmit Gençliği Hazır’

‘İzmit Gençliği Hazır’

Seçim çalışmaları kapsamında Fevziye Camii önü Yürüyüş Yolu’nda ilk standını kuran AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları, çocuklara yüz boyama, balon ve bayrak dağıttı.

AK Parti’den sert sözler

AK Parti’den sert sözler

"İnsan hürriyetini kiralar mı?"

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ