11 Aralık 2018 Salı 11:12
 
  • 5,322 TL

  • 6,057 TL

  • 213,58 TL

  • 92.113

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ DİLOVASI’NDA VAN’LILARIN KONUĞU OLDU

İYİ Parti Dilovası’nda Van’lıların Konuğu Oldu
05 Nisan 2018 Perşembe 15:40

Dilovası İYİ parti İlçe teşkilatı Van’lılar Derneğine gitti.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda İYİ parti parti programlarını ve Partiyi anlatmasının yanı sıra 8 Nisa’nda Dilovası İYİ partinin açılışına da Dernek yönetimini davet etti.


Dilovası İYİ parti Dernek ziyaretleri kapsamında gittiği Van’lılar derneğinde oldukça iyi karşılandı. Dilovası İYİ parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz ve yöneticilerinin katıldığı ziyarette, Dilovası Vanlılar Derneği Başkanı Ahmet Turak ve yöneticiler yoğun bir katılımla misafirlerini ağırladı. Açılış konuşmasında, İYİ partiye hayırlı olsun temennisinden bulunan Vanlılar Başkanı Ahmet Turak, ziyaretlerinden ötürü de teşekkür etti. Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti ilçe Başkanı Emin Yılmaz Vanlılar Derneğine çok teşekkür ettiklerini ve böyle bir karşılamadan ötürü de çok memnun olduklarını dile getirdi. Dilovası’nın bu kadar birikmiş sorunlarını çözmek için İYİ bir ekiple gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi. 8 Nisan da İlçe teşkilat binalarının açılışı olduklarını ve Dernek olarak herkesi davet ettiklerini söyledi. Daha sonra Dernek üyelerinin sorunlarını cevaplayan İlçe yöneticileri verimli bir toplantı yaptıklarını da söylediler.
Bu haber 738 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

.

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

.

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Devam Ediyor.

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ