25 Mart 2019 Pazartesi 18:09
 
Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARINI TANITTI

İYİ Parti İlçe başkanlarını tanıttı
03 Mayıs 2018 Perşembe 12:35

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman ve yöneticileri, il parti binasında ilçe başkanları tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman ve yöneticileri, il parti binasında hem ilçe başkanları tanıtım toplantısı gerçekleşti, hem de seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları çalışmalarla ilgili gelişen olayları aktararak, seçim sürecini değerlendirdi.


“İmza kampanyasına destek bekliyoruz”

Gerçekleştirilen toplantının ilk konusu olan 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan ve genel başkanları Meral Akşener için başlattıkları imza kampanyası ile ilgili de açıklamalarda bulunan Kaman, demokrasi adına vatandaşlara seslenerek, 4 Mayıs Cuma günü(yarın) saat 09.00’da Kocaeli Adliyesi önünde gerçekleştirecekleri 100 bin İmza Kampanyası’na destek olma çağrısında da bulundu.


İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, seçim süreci çalışmaları kapsamında 4-9 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan imza kampanyası için İzmit İlçe Seçim Kurulu, Yahya Kaptan Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda, Derince, Başiskele, Kartepe ve İzmit Adliye Binası’nda imzaları kabul edeceklerini söyleyerek, toy havasında geçeceğini belirtti.


İlçe başkanları tanıtıldı
Toplantıda İlçe başkanlarını tanıtan Kaman, “5 ilçe başkanımız aday adayı olmak üzere görevlerinden istifa etti. Biz de 4 yeni ilçe başkanımızı tespit ettik. Derince İlçe Başkanı Metin Savaş Sulu,  Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı,Körfez ilçe Başkanı Naci Kara, Darıca İlçe Başkanı Emel Serin. Bu arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrağı onurla taşıyacaklarına inanıyorum” dedi.

Toplantıda kendilerini tanıtarak, kısa bir konuşma yapan ilçe başkanları ise, göreve geldikleri memnuniyeti belirterek, çıkmış oldukları bu yolda gece-gündüz demeden çalışacaklarını ve ülkenin geleceği için partiye her zaman destek olacaklarını söyledi.


“Kardeşlik duygumuzu geliştirelim”
Kardeşlik Haftası dolayısıyla kısa bir açıklamada da bulunan Serdar Kaman, “Toplu yaşayan insanlar birbirlerine tahammül göstermek zorundadır. İnsan olmanın en büyük olma özelliği ve insanın en önemli görevi, karşısındaki insana iyi davranmak, hatalarından dolayı affedici olmak, hoşgörülü davranmak ve bütün insanlığın huzuru ve mutluluğu için yaşamaktır. Ülkemizin birliği ve beraberliği, dünya üzerindeki tüm ülkelerin huzuru ve bütünlüğü için bu kardeşlik duygusunu geliştirmeli ve gelecek nesil olan çocuklarımıza aşılamalıyız. İşte bu gerçekten yola çıkarak, tüm milletimizin ve dünya insanlarının Kardeşlik Haftası’nı kutluyoruz” dedi.
.

Bu haber 800 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ