14 Kasım 2019 Perşembe 20:45

İYİ PARTİ KÖRFEZ MİMAR SİNAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI

İYİ parti Körfez Mimar Sinan seçim bürosu açıldı
18 Mart 2019 Pazartesi 16:21

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, CHP Milletvekili Haydar Akar, İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren,diğer il ve ilçe yöneticileri, Körfez siyasetinin duayenlerinden Erhan Yenilmez, Ahmet Arıt, Cevdet Şahin, Ahmet Mutlu Aydın, Mehmet Miroğlu, Millet İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Salih Recep Şirin, Mimar Sinan Mahallesi sakinleri ve Körfez halkının katılımıyla gerçekleşen Mimar Sinan Seçim İrtibat Bürosunun açılışı büyük yankı uyandırdı.


Açılışa katılan önemli isimlerden, CHP Milletvekili Haydar Akar, “Körfezde Salih Şirin gibi, Recep Tayyip Erdoğanda aday olacak gibi bir hava var. Recep Tayyip Erdoğan, Türkiyeyi batırdın, bitmiş tükenmiş Körfez’i daha ne kadar batıracaksın? Recep Erdoğan sen korkma bu genel seçim değil. Genel seçimlerde de halk seni sandığa gömecek. Ama zamanı var. İlk önce yerel seçimlerde gömelim sizi sandığa” dedi.


İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Körfezde gerçekleşen tüm açılışlarımız miting gibi oluyor. Martın sonu bahar, bahar Körfez’e geliyor az kaldı. Altını çizerek söylüyorum, ben bu milletin bir ferdiyim, ben Türk milliyetçisiyim, ben Atatürkçüyüm, ben muhafazakarım. Kimin kimlerle ne yaptığı beni ilgilendirmez. Bizim arkadaşlarımız da yanımızdakiler de dünde böyleydi, bugünde böyle yarın da böyle olacak! Bu da birilerinin kulağına küpe olsun. Biz siyaseti korkutarak yapmayacağız. Bizim yaptığımız siyaset insan odaklı, herkese dokunarak, dertlerini dinleyerek, gözlerine bakıp fikirlerimizi anlatarak yapılan bir siyasettir. 31 Mart akşamı bu anlayışla Salih Recep Şirin’i başkan yapacağız” dedi.
Büyük katılım ve coşkuyla devam eden program, Şanbaz Yıldız ve Ahmet Arıt’ın kurdeleyi kesmesiyle sonlandı.

Bu haber 659 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ