22 Ocak 2020 Çarşamba 10:12

İYİ PARTİ KÖRFEZ MİMAR SİNAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI

İYİ parti Körfez Mimar Sinan seçim bürosu açıldı
18 Mart 2019 Pazartesi 16:21

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, CHP Milletvekili Haydar Akar, İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren,diğer il ve ilçe yöneticileri, Körfez siyasetinin duayenlerinden Erhan Yenilmez, Ahmet Arıt, Cevdet Şahin, Ahmet Mutlu Aydın, Mehmet Miroğlu, Millet İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Salih Recep Şirin, Mimar Sinan Mahallesi sakinleri ve Körfez halkının katılımıyla gerçekleşen Mimar Sinan Seçim İrtibat Bürosunun açılışı büyük yankı uyandırdı.


Açılışa katılan önemli isimlerden, CHP Milletvekili Haydar Akar, “Körfezde Salih Şirin gibi, Recep Tayyip Erdoğanda aday olacak gibi bir hava var. Recep Tayyip Erdoğan, Türkiyeyi batırdın, bitmiş tükenmiş Körfez’i daha ne kadar batıracaksın? Recep Erdoğan sen korkma bu genel seçim değil. Genel seçimlerde de halk seni sandığa gömecek. Ama zamanı var. İlk önce yerel seçimlerde gömelim sizi sandığa” dedi.


İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Körfezde gerçekleşen tüm açılışlarımız miting gibi oluyor. Martın sonu bahar, bahar Körfez’e geliyor az kaldı. Altını çizerek söylüyorum, ben bu milletin bir ferdiyim, ben Türk milliyetçisiyim, ben Atatürkçüyüm, ben muhafazakarım. Kimin kimlerle ne yaptığı beni ilgilendirmez. Bizim arkadaşlarımız da yanımızdakiler de dünde böyleydi, bugünde böyle yarın da böyle olacak! Bu da birilerinin kulağına küpe olsun. Biz siyaseti korkutarak yapmayacağız. Bizim yaptığımız siyaset insan odaklı, herkese dokunarak, dertlerini dinleyerek, gözlerine bakıp fikirlerimizi anlatarak yapılan bir siyasettir. 31 Mart akşamı bu anlayışla Salih Recep Şirin’i başkan yapacağız” dedi.
Büyük katılım ve coşkuyla devam eden program, Şanbaz Yıldız ve Ahmet Arıt’ın kurdeleyi kesmesiyle sonlandı.

Bu haber 703 defa okundu

DİĞER HABERLER

Akşener, Türkkan'ı yalanladı

Akşener, Türkkan'ı yalanladı

Akşener: Erken seçime gerek yok

GENÇ SAADETTE GÖREV DEĞİŞİMİ

GENÇ SAADETTE GÖREV DEĞİŞİMİ

DURTAŞ, 3 yıldır yürütmekte olduğu Gençlik Kolları Başkanlığı görevini Furkan Dursun TAŞ’a devretti.

SGK ALLAH’A EMANET

SGK ALLAH’A EMANET

1 VERİP 48 ALMIŞLAR

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Bangladeş'e yardım eli

Türkkan'ın paylaşımı Ankara'yı hareketlendirdi

Türkkan'ın paylaşımı  Ankara'yı hareketlendirdi

28 Haziran'da erken seçim mi var?

CHP'de gençlik rüzgarı

CHP'de gençlik rüzgarı

Gökhan Orhan ezdi geçti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ