17 Temmuz 2018 Salı 18:16
 
  • 4,812 TL

  • 5,626 TL

  • 191,03 TL

  • 91.063

Öncekiler Sonrakiler

İZMİT’E VURDUKLARI HANÇER İŞTE BURASI!

İzmit’e vurdukları hançer işte burası!
06 Nisan 2018 Cuma 17:42

.

Sosyal medyada yayınladığı video ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “İzmit’in kalbine hançer saplayacaklar’ sözleriyle AK Partilileri hedef aldı. 


Yayınladığı video görüntülerinde yer alan arazinin iktidar partisi tarafından kente yapılmak istenen çöp fabrikası için belirlenen bir bölge olduğunu kaydeden Küçükkaya, “Duyduk ki, Çöp Fabrikası’nın olduğu alan, 'ormanlık alan' değilmiş. Bu bölgede ağaç yokmuş ve ormanlık alan değilmiş gibi bir algı yaratanlara karşı görüntüleri izlemek yeterli olacaktır. Su havzası yok diye de bir açıklama bulunuyor, ancak bu bölgeden 5 kilometre ötede su havzası da bulunmaktadır. Burası ormanlık alan mı değil mi? Yani İzmit’e vurdukları hançer işte burası! ‘Elindeki fidanı kıyamet kopsa da dik’ diyen Peygamber Efendimizin nesli olarak yeşili korumak hepimizin başlıca görevlerindendir. İzmitli vatandaşlarımıza, İzmit’te çocuğu olan anne babalara, kısacası bu kenti sevenlere soruyoruz. Herkes elini vicdanına koyarak söylesin; sizler bu çevre felaketine izin verecek misiniz?" ifadelerine yer verdi.

Bu haber 834 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, kadın kolları mahalle başkanları ile teşekkür programında bir araya geldi

Meslekten ihraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

Meslekten ihraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

.

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ