11 Aralık 2018 Salı 11:12
 
  • 5,322 TL

  • 6,057 TL

  • 213,58 TL

  • 92.113

Öncekiler Sonrakiler

İZMİT’E VURDUKLARI HANÇER İŞTE BURASI!

İzmit’e vurdukları hançer işte burası!
06 Nisan 2018 Cuma 17:42

.

Sosyal medyada yayınladığı video ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “İzmit’in kalbine hançer saplayacaklar’ sözleriyle AK Partilileri hedef aldı. 


Yayınladığı video görüntülerinde yer alan arazinin iktidar partisi tarafından kente yapılmak istenen çöp fabrikası için belirlenen bir bölge olduğunu kaydeden Küçükkaya, “Duyduk ki, Çöp Fabrikası’nın olduğu alan, 'ormanlık alan' değilmiş. Bu bölgede ağaç yokmuş ve ormanlık alan değilmiş gibi bir algı yaratanlara karşı görüntüleri izlemek yeterli olacaktır. Su havzası yok diye de bir açıklama bulunuyor, ancak bu bölgeden 5 kilometre ötede su havzası da bulunmaktadır. Burası ormanlık alan mı değil mi? Yani İzmit’e vurdukları hançer işte burası! ‘Elindeki fidanı kıyamet kopsa da dik’ diyen Peygamber Efendimizin nesli olarak yeşili korumak hepimizin başlıca görevlerindendir. İzmitli vatandaşlarımıza, İzmit’te çocuğu olan anne babalara, kısacası bu kenti sevenlere soruyoruz. Herkes elini vicdanına koyarak söylesin; sizler bu çevre felaketine izin verecek misiniz?" ifadelerine yer verdi.

Bu haber 912 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

.

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

.

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Devam Ediyor.

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ