kg polis haftası
10 Nisan 2020 Cuma 12:20

IZMİT'E YENİ BİR LEYLA DEĞİL MECNUN LAZIM

Izmit'e yeni bir leyla değil mecnun lazım
09 Mart 2019 Cumartesi 12:47

.

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen dün akşam Doplhin Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenledikleri aday tanıtım programında adeta gövde gösterisi yaptı
 
SALON GİRİŞİ GENÇLER COŞKULU KARŞILADI
 
Özen'i salonun dışında slogan ve meşalelerle karşılayan çok sayıda genç salona girişine kadar kendisine eşlik etti. Konuşması için sahneye çıkan Özen dakikalarca gençlerin yoğun tezahüratı ve sevgi gösterisiyle karşılaştı. Özen'in sahneye çıkışıyla salonu ayağa kaldıran gençler 'Bu gençlik seni başkan yapacak' diyerek slogan attı.
 
MEMLEKET İSTERİM DİYEREK BAŞLADI
 
Konuşmasına Cahit Sıtkı Tarancı'yı rahmetle anarak baslayan Özen 'Memleket isterim' şiiriyle konuşmasına başladı. Bu memlekette 'olursa bir şikayet ölümden olsun' diyerek salonu selamladı ve yoğun alkış aldı.
 
HÜRRİYET'İ MECLİSE GERİ GÖNDERECEĞİZ
 
"Size bu şehri mecliste en iyi kim temsil ediyor diye sorsam Fatma Hanım dersiniz heralde. Ben derim. Kendisini vekil olduğundan beri takip ediyoruz. Bu şehre en çok değer veren, en çok yanında duran vekillerimizden biri Fatma Hanımdır. Kendisini bu konuda takdir de ediyoruz. İşte bu sebepten dolayı ben de buradan ilan ediyorum: Fatma Hanım'ı 1 Nisan'da meclise geri gönderecegiz. Çünkü bu kentin başarılı bir vekilini kaybetmesini istemiyoruz, bizi mecliste temsil etmeye devam etmesini, meclisteki başarılarına devam etmesini istiyoruz"
 
BELEDİYECİLİK GÖNÜL İŞİ, GÖNÜL'ÜN İŞİ DEĞİL
 
"Belediyecilik gönül işi diyorlar ya, oraya bi geri dönelim. Evet, belediyecilik gönül işi, buna katılıyorum. Ama Gönül'ün işi değil. Niye bunu söylüyorum? Bugüne kadar bekledik, hatalarından dönerler de düzeltirler diye bir şey söylemedik. Şimdi size bir şeyden bahsedeceğim, yorumunu size bırakacağım. Gönül Hanım'ın aday olduğu partinin önünden geçerken bakın, orada kendisinin afişini göreceksiniz. Kronolojik olarak tarihler koymuşlar ne zaman ne yaptı diye. En sonunda 2019 yazıyor. Ne yazması gerekir orda, belediye başkan adayı yazması gerekir değil mi? Önünden geçerken bakın kaldırmazlarsa. 2019 yılı İzmit belediye başkanı yazıyor. Seçimler oldu bitti de bizim haberimiz mi yok? Bilelim de biz de ona göre çalışalım. Bu arkadaşlar seçimleri kendileri yapmışlar heralde. Bu ifade, bu hadsizlik bize değil; millete hakarettir. Seçmenimizin iradesini küçük görmektir, hafife almaktır. En basit ifadeyle ben sizin gönlünüzde yatana saygı duymuyorum demektir. Bu sebepten belediyecilik kibir işi değil, evet gönül işidir ama malesef Gönül Hanım'ın işi değildir"
 
İZMİT'E YENİ BİR LEYLA DEĞİL, MECNUN LAZIM
 
Şimdi birilerinin işi gücü yok, algı oluşturmaya çalışıyorlar. İnsanları iki tercih arasında bırakmaya çalışıyorlar. Kamuoyunda 2. Leyla diye bir söylenti dolaşıyor, yeni Leyla kim olacak diye konuşuluyor. Ben de diyorum ki; İzmit'e yeni bir Leyla değil, Mecnun lazım. Bu şehrin leylalarına insanına, gencine yaşlısına herkese hizmet edebilecek, parti ve görüş ayrımı yapmayacak, toplumun tüm kesimini kucaklayabilecek, donanımlı, bilgili, kültürlü, bu şehri hizmet aşkıyla yönetecek bir Mecnun'a ihtiyacımız var. İşte o mecnun biziz"
Bu haber 1010 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ