21 Temmuz 2018 Cumartesi 16:11
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

İZMİT BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİSİ TAMAMLANDI

İzmit belediyesi Temmuz ayı meclisi tamamlandı
04 Temmuz 2018 Çarşamba 09:36

İzmit Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı Belsa Plaza’da bulunan meclis salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısında 21 gündem maddesi görüşüldü.  Gündem maddeleri öncesi 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Doğan  “  tüm siyasi partilerin mücadele verdiği bir seçim oldu. Kocaali’deki siyasi yarış çok nezaketli geçti. İzmit’e yakışmayan bir görüntü oluşmadı. Katkı veren herkese teşekkür ediyorum.

 

BELEDİYEMİZİN BEREKETİ

 

Meclisimizden bir kişiyi daha Ankara’ya gönderdik. İlk olarak İlyas Şeker’i daha sonra danışmanımız Cemil Yaman’ı ardından da Emine Zeybek ablamızı gönderdik.  Bu, İzmit Belediyemizin bereketi. Emine Ablamıza belediyemizde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, Ankara’da da meclis çatısı altında Kocaeli ve İzmit için güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum” dedi.

 

PİŞMANİYE FESTİVALİ MARDİN’DE

 

Pişmaniye Festivali’nin bu yıl Mardin’in Kızıltepe ilçesinde başlatılmasıyla ilgili gündem maddesi de oy birliği ile kabul edildi. 2-4 Ağustos tarihinde yapılacak olan 10’uncu Pişmaniye Festivali kapsamında Mardin programının ardından İzmit’te de etkinliklerin yapılacağı kaydedildi.

 

ACI TANIMI DA YETERSİZ KALIYOR

 

Toplantıda tüm ülkeyi derinden üzen Leyla ve Eylül’ün öldürülmesiyle ilgili üzüntüsünü dile getiren CHP Meclis üyesi Hale Meriç, “evladını ve torunun kaybetmiş bir anne olarak ölümün siyaseti olmaz. TBMM’de siyasi parti gözetmeksizin bu konuda gerekli çalışmaların yapılmasını önemle istiyoruz” dedi. Konuyla ilgili üzüntüsünü dile getiren Başkan Doğan da “millet olarak acı tanımının da az kaldığı bu duyguyu derinden yaşıyoruz, sözün bittiği noktadayız” dedi.   Bir sonraki meclis toplantının 7 Ağustos Salı günü yapılmasına karar verildi.
Bu haber 608 defa okundu

DİĞER HABERLER

5 bakanlığa yardımcılar atandı

5 bakanlığa yardımcılar atandı

5 bakanlığa bakan yardımcıları atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlıklara bakan yardımcıları atadı.

CHP’de vekalet Yılmazel’de

CHP’de vekalet Yılmazel’de

.

CHP'de artçı deprem!

CHP'de artçı deprem!

Son günlerde ülke genelinde CHP'de yaşanan istifaların ardı arkası kesilmiyor.

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz'a 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili paylaşımlarıyla ilgili olarak soruşturma açıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ