24 Mayıs 2018 Perşembe 07:28
 
  • 4,587 TL

  • 5,377 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

KAMAN’DAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR

Kaman’dan gündeme dair açıklamalar
08 Mayıs 2018 Salı 15:46

İYİ Parti yeni İzmit İlçe Başkanı Emrah Alper Bozalttı’yı da kamuoyuna tanıttı.

İl parti binasında basın açıklaması gerçekleştiren İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, kent ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulunarak, İYİ Parti yeni İzmit İlçe Başkanı Emrah Alper Bozalttı’yı da kamuoyuna tanıttı.

“Kocaeli kızına sahip çıktı”

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, Genel Başkan Meral Akşener’in cumhurbaşkanlığı imza kampanyasında Kocaeli’den 7 bin imza toplandığını da söyleyen Kaman, “Yüce Türk milleti, doğruyu yine bulmuştur. 6 saat içerisinde 100 bin imzayı atarak Meral Akşener cumhurbaşkanı adayımız demiştir. Bu durum bizi mutlu etmiştir. Kocaeli’de ise 7 bin imza toplanmış olup, Türkiye ortalamasının üzerinde imza toplandı. Kocaeli halkına ve Türk halkına şükranlarımızı arz ediyoruz. Kocaeli kızına sahip çıktı” diyerek değerlendirmelerde bulundu.

“6 milletvekili çıkartacağız”

Aday adayları ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaman, “Aday adayları ile geçtiğimiz günlerde toplantı gerçekleştirdik. 11 yıldır siyaset içerisinde bulunan birisi olarak diğer aday adayları ile karşılaştırdığımızda adaylık kalitesinin bizde artmış olduğunu gördüm. Tarafımıza başvurmuş olan 43 kişi içerisinden en az 10 tanesini bakanlık yapabilecek kapasitededir. İl Başkanı olarak tüm adaylara eşit mesafedeyim. Adayların sıralama belirlemesi genel merkez ve Genel Başkanımız tarafından yapılacaktır. Bu kadar kıymetli aday adayı arasından Kocaeli’yi en iyi şekilde temsil edecek 13 isim belirlenecektir. Yine iddia ediyoruz ki bu kadar kaliteli aday listesinden 6 tane milletvekili çıkaracağımızı söylüyoruz” şeklinde konuştu.

“Şenol görevin başına getirildi”

Seçim koordinasyon başkanı olarak Zeyyat Şenol’un getirildiğini söyleyen Kaman, “Çalışmaların başına yönetim kurulu üyesi olan Zeyyat Şenol’u görevlendirmiş buluyoruz. Seçim koordinasyon merkezi çalışmaları kurulum aşamasını geçtikten sonra diğer il başkanları ile bir araya gelerek sandık güvenliği konusunda konuşacağız” dedi.

“Hızlı bir koşturma süreci başlıyor”
Son olarak aday adaylık süreci ile görüşlerini aktaran İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Emrah Alper Bozalttı, “Herkese teşekkür ederim. Bilindiği üzere kısa zaman diliminde zorlu bir siyasi mücadele içerisindeyiz. Büyük bir sorumluluk aldığımızı biliyoruz. Divanımızı sunacağız. İl yönetimimizin de bize inancı ve güvence var. Hızlı bir koşturma süreci başlıyor” ifadelerini kullandı.

Bu haber 321 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

MHP oy patlaması yapacak

MHP oy patlaması yapacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET