kbb 15 temmuz
bil anakolej
14 Temmuz 2020 Salı 12:52

KAMAN'DAN EYT MAĞDURLARINA TAM DESTEK

Kaman'dan EYT mağdurlarına tam destek
04 Şubat 2019 Pazartesi 08:39

.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği Gebze şubesinin organize ettiği geniş kapsamlı salon mitingine katılan Millet ittifakı Kocaeli Müyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman, "Damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar" dedi.

Henüz yeni start vermesine karşın hergeçen gün sokakta büyük taraftar toplamaya başlayan Kocaeli'nin ve Türkiye'nin dalında en önemli doktorlarından, Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman dur durak bilmiyor. Her davet edildiği programa katılmaya özen gösteren Kaman sabahın ilk ışıklarından gecenin yarısına kadar sıkmadık el dinlemedik dert bırakmıyor. Özellikle tevazu sahibi iyi niyetli çalışkan ve güler yüzlü olmasından dolayı her gittiği yerde vatandaşların büyük taktirini toplayan ve desteğini alan  Dr. Serdar Kaman dünde Emeklilikte Yaşa Takılanlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği Gebze şubesinin dev salon mitingine davetli olarak katıldı. EYT mağduru vatandaşların dertlerini dinleyen kaman burada yaptığı konuşmada damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar dedi. Kaman konuşmasında en doğal Anayasal hakkınız için verdiğiniz bu onurlu mücadelenizde sonuna kadar sizinle birlikteyim çünki ailemde EYT mağduru, eşimde sizin gibi emeklilikte yaşa takılanlardan bu nedenlede sizi en iyi anlayan benim dedi. Kaman daha sonra ülkenin ekonomik zorluklarınada dikkati çekerek ülkemizi yeniden feraha ve huzur ortamına kavuşturmak ilk adımı olarak belediyeleri almayı görüyorum bu nedenledirki yine içinizden çıkan bu kardeşlerinizi desteklemeniz ile birlikte aydınlık günlere kavuşmanın ilk adımını atmış olacağız dedi.

Salon mitinginde daha sonra Gebze Bağımsız Belediye başkan adayı Serap Çakır ve CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan'da birer konuşma yaptı. Program sonunda 10 Şubat'ta Ankara'da yapılacak olan büyük EYT mitingi için Derneğin Gebze şubesine ulaşım desteği vererek katkı sağlayacağını belirten Dr. Serdar Kaman salondan tezahüratlar eşliğinde büyük alkış aldı.
Bu haber 786 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

Yıldız 'Ayasofya'mızın yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

Yıldız 'Ayasofya'mızın  yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Yıldız'dan Ayasofya açıklaması

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ