21 Ağustos 2018 Salı 05:02
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KAMAN, SATILMIŞ ANKETÖRLER BİZİ İLGİLENDİRMİYOR

Kaman, Satılmış anketörler bizi ilgilendirmiyor
12 Haziran 2018 Salı 10:34

.

Haber Burcu Nazlı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, il parti binasında düzenlediği haftalık değerlendirme toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.“10 bin adet yazma dağıtacağız”

Toplantıda 24 Haziran seçimleri öncesinde yapmış oldukları çalışmalar ve hazırlıklardan bahseden Kaman, “19 Haziran 2018 tarihinde saat 19:00’da Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener ile birlikte Perşembe Pazarı’nda coşkulu bir miting planladık. Kocaeli halkıyla bunu planlıyoruz. Mitingimize 25 bin kişinin katılım sağlayacağını düşünüyoruz. Bunun 10 bini bayanlardan oluşan bir miting olacak. Meral Akşener’i bir kadın lider olarak kadınlarımızın destekleyeceğini düşünüyoruz. Biz de o günün hatırasına oraya gelen hanımefendilere Meral Akşener’in imzasıyla yazma armağan edeceğiz.  Ve bu yazmalarımızdan 10 bin adet dağıtılacaktır. Kocaeli Halkı’nı bu mitinge davet ediyoruz” dedi.“Satılmış anketörler bizi ilgilendirmiyor”

Partiye olan ilginin oldukça memnuniyet yarattığını söyleyen Kaman, “Partimize olağanüstü bir ilgi vardır. 2 bin kişilik iftarlara 6 bin, 6 bin kişilik iftara 8 bin kişinin katıldığını görüyoruz. Bizim taban 6 vekil iddiamıza da sürdürüyoruz. Sahalarda gece 02:00-03:00’lere kadar çalışmaktadır. Olumlu tepkiler alıyoruz. Satın alınmış anket şirketleri bizi ilgilendirmemektedir. Biz sahada aldığımız tepkilerle iyi bir parti olduğumuzu düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.“Afişlerimizi o yerlere tekrar asacağız”
Seçim çalışmaları kapsamında yaşadıkları olumsuzluklara da değinen Kaman, “Bunun yanısıra üzücü olaylarda da karşılıyoruz. Stantlarda duran sandalyelere tekme atılması, otobüslerimize silah çekilmesi, pankartlarımızın yırtılması gibi. Bu da karşı partilerin yaşadığı huzursuzluğun bir göstergesidir. Biz bunlara rağmen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önceki indirilen afişlerimize AK Partililer afişlerini asıyor. Şunu da belirtmeliyim ki biz onların astığı yerlere asacağız. Bu konuda eşitliğin bozulmamasını istiyoruz. Biz bu seçimi barış ve huzur içerisinde geçirmek istiyoruz. Seçim sonunda alınacak bir İYİ Parti zaferinin huzursuzluk ortamına dönüştürülmesini istemiyoruz” dedi ve Ramazan Bayramı’nın ikinci günü olan 16 Haziran Cumartesi günü saat  14:00 parti bayramlaşmasını il binasında yapacaklarını kaydetti.

Bu haber 708 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ