14 Kasım 2019 Perşembe 20:44

KAMYONCULAR USTA’DAN YOL İSTEDİ

Kamyoncular Usta’dan yol istedi
06 Mart 2019 Çarşamba 12:27

.

Millet ittifakının Başiskele’de güçlü adayı Rıza Güven Usta, 44 Nolu Yeniköy Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı çalışan kamyoncularla bir araya geldi. Kamyoncular, Usta’dan Yeniköy yolunun yapılmasını istedi
Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta ve ekip arkadaşları esnaf gezilerinin devamını Yeniköy’de sürdürdü.

Yeniköy SS 44’nolu Taşıyıcılar Kooperatif’ini ziyaret eden Başkan Adayı Usta’ya eşlik eden İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Çağlar Özer, Başiskele İYİ parti İlçe başkanı Ayşe Rüzgar, Başiskele CHP İlçe Başkanı Arif Gökyılmaz, meclis üyesi adayları Mehmet Baştürk, Necla Özer, Nebi Canpolat, Turgay Östürk, Dilek Tekinsoy, Semra Çelikkaya, Bilal Acar, Mecit Sekmen, Vahit Toraman ve Emine Özkar ziyaretlere katıldı.

YOL ASFALTLANACAK
Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta, 44 Nolu Yeniköy Taşıyıcılar Kooperatifi’ni yerinde ziyaret etti. Karşılıklı soru cevap şeklinde yapılan görüşmede kamyoncular, Usta’ya tır ve kamyonların garaja giriş çıkış yaparken kullandıkları yoldan dert yandı. Gümrük Müdürlüğü bölgesindeki yolun toprak olduğunu ve toz toprak içinde kaldıklarını belirten kamyoncular sadece kendilerinin değil, bölgedeki evlerin de mağdur olduğunu belirtti. Usta da yolu yolun asfaltlanarak daha modern hale getirileceğinin sözünü verdi.

İSRAF OLMAZSA İLÇE İHYA OLUR
Kamyoncuların Usta’ya yönelttiği sorulardan biri de projelerini hangi bütçeyle yapacağı oldu. Başkan adayı Usta bu soruya, “Belediyelerimizdeki en büyük sorun kaynakların israf edilmesi. Eğer böyle bir sorun ortadan kalkarsa kişi belediyenin malını kendi malı gibi kullanmayı bırakıp israftan kaçarsa tüm projeler hayata geçirilir. İsraf olmazsa ilçe ihya olur”dedi. Usta ayrıca Yeniköy’ün termal turizm açasından önemli bir bölge olduğunu belirterek “Bu bölgemizin turizm potansiyelini harekete geçireceğiz”diye konuştu.
Bu haber 529 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ