05 Haziran 2020 Cuma 15:56

KAMYONCULAR USTA’DAN YOL İSTEDİ

Kamyoncular Usta’dan yol istedi
06 Mart 2019 Çarşamba 12:27

.

Millet ittifakının Başiskele’de güçlü adayı Rıza Güven Usta, 44 Nolu Yeniköy Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı çalışan kamyoncularla bir araya geldi. Kamyoncular, Usta’dan Yeniköy yolunun yapılmasını istedi
Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İtifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta ve ekip arkadaşları esnaf gezilerinin devamını Yeniköy’de sürdürdü.

Yeniköy SS 44’nolu Taşıyıcılar Kooperatif’ini ziyaret eden Başkan Adayı Usta’ya eşlik eden İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Çağlar Özer, Başiskele İYİ parti İlçe başkanı Ayşe Rüzgar, Başiskele CHP İlçe Başkanı Arif Gökyılmaz, meclis üyesi adayları Mehmet Baştürk, Necla Özer, Nebi Canpolat, Turgay Östürk, Dilek Tekinsoy, Semra Çelikkaya, Bilal Acar, Mecit Sekmen, Vahit Toraman ve Emine Özkar ziyaretlere katıldı.

YOL ASFALTLANACAK
Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Rıza Güven Usta, 44 Nolu Yeniköy Taşıyıcılar Kooperatifi’ni yerinde ziyaret etti. Karşılıklı soru cevap şeklinde yapılan görüşmede kamyoncular, Usta’ya tır ve kamyonların garaja giriş çıkış yaparken kullandıkları yoldan dert yandı. Gümrük Müdürlüğü bölgesindeki yolun toprak olduğunu ve toz toprak içinde kaldıklarını belirten kamyoncular sadece kendilerinin değil, bölgedeki evlerin de mağdur olduğunu belirtti. Usta da yolu yolun asfaltlanarak daha modern hale getirileceğinin sözünü verdi.

İSRAF OLMAZSA İLÇE İHYA OLUR
Kamyoncuların Usta’ya yönelttiği sorulardan biri de projelerini hangi bütçeyle yapacağı oldu. Başkan adayı Usta bu soruya, “Belediyelerimizdeki en büyük sorun kaynakların israf edilmesi. Eğer böyle bir sorun ortadan kalkarsa kişi belediyenin malını kendi malı gibi kullanmayı bırakıp israftan kaçarsa tüm projeler hayata geçirilir. İsraf olmazsa ilçe ihya olur”dedi. Usta ayrıca Yeniköy’ün termal turizm açasından önemli bir bölge olduğunu belirterek “Bu bölgemizin turizm potansiyelini harekete geçireceğiz”diye konuştu.
Bu haber 662 defa okundu

DİĞER HABERLER

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP Kocaeli'de işlem tamam

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ