19 Ağustos 2018 Pazar 02:49
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

KANKO SOKAK SOKAK ÇALIŞIYOR

Kanko sokak sokak çalışıyor
23 Mayıs 2018 Çarşamba 12:33

CHP Kocaeli 4. Sıra Milletvekili Adayı Muhip Kanko seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Salı akşamını Alikahya’ya ayıran Kanko, mahallede iftar yaptıktan sonra esnafları dolaştı, mahalle halkıyla sohbet etti, 24 Haziran’da destek istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr. Muhip Kanko 24 Haziran erken seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. İzmit ilçe örgütüyle koordineli bir çalışma yürüten Kanko, önceki akşam Alikahya Mahallesi’ndeydi. CHP Parti Meclisi Üyesi, Kocaeli milletvekili Haydar Akar, il başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar, İzmit ilçe gençlik kolları başkanı Mehdi Kaan Günan ve il yönetim kurulu üyesi Ali Kuzu ile birlikte mahalle halkının iftar sofrasına konuk olan Muhip Kanko daha sonra esnafı ziyaret etti.

EKONOMİK TABLO
Mahalle halkının sıkıntılarını dinleyen Muhip Kanko Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmelerden bahsederek, “Siyasetteki gerginlik ekonomiye de yansıyor. Doları, Euro’yu, benzini, mazotu tutamıyorlar. Ekonomi artık iyice şişti. Sıcak parayla günü kurtarmak için çok çabaladılar. Türkiye Cumhuriyeti’nin neredeyse bütün kurumlarını sattılar. Üretim yapacak tesisimiz kalmadı. Eskiden kendi kendine yetebilecek olan ülkeler arasındaydık, şimdi ise tamamen bir tüketim toplumu olduk. Bu tablo, AKP’nin acemilik eseridir. Ülkede her geçen gün gerginliği tırmandırıyorlar. Ellerindekini, şu anda korundukları bu sistemi kaybetmek istemiyorlar” dedi.

VATANDAŞLARIN HUZURU İÇİN
Sözlerine devam eden Muhip Kanko, “Biz ülkemizin aydınlık geleceği için çabalıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’nde kişisel menfaatini düşünen tek bir isim bulamazsınız. Bütün arkadaşlarım ve ben 25 Haziran sabahında umuda öykünen bir ülkeye uyanmak için mücadele ediyoruz. CHP ile birlikte ülkede son yıllarda doruk noktasına çıkan gerilim sona erecek, ekonomi rahatlayacak, vatandaşın yaşamında hissedilir bir iyileşme olacak. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce önce mal varlığını sonra seçim manifestosunda izleyeceği yol haritasını açıkladı. CHP dün olduğu gibi bugün de Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır, bu ülke vatandaşlarının huzuru için vardır.

Bu haber 387 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ