30 Mart 2020 Pazartesi 07:32

KARAKADILAR, BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Karakadılar, Birlikte yöneteceğiz
25 Şubat 2019 Pazartesi 11:54

.

Kartepe Belediye Başkan Adayı Cumhur Karakadılar, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla dayanışma yemeğinde bir araya gelerek birlikte yöneteceklerini belirtti

CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar İYİ Parti ile birlikte oluşturulan meclis üyesi adaylarıyla ve mahalle başkanlarıyla Cevizdibi Otel’de bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya CHP İlçe Başkanı Şeref Kırmızı, İYİ Parti İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, meclis üyesi adayları, mahalle muhtarları ve birçok davetli katılım sağladı.

MAHALLE BAŞKANLARININ ARKASINDA KALDINIZ

Dayanışma yemeğinde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Cumhur Karakadılar, “Millet ittifakı olarak bir yola çıktık. Öncelikle sevgili muhtarlarım sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Ben 10 yıl bu onurlu görevi yaptım. Bu yola çıkarken birlikte yönetmek için yola çıktık. Muhtarlarım sizin sıkıntılarınızı biliyorum. Muhtarlar sizler mahalle başkanının arkasında kaldınız.

BÜTÜN MUHTARLAR YARDIMCIM OLACAK

Bütün partilerin mahalle başkanları değerlidir ama o mahallede örgütlensinler muhtarların önüne geçmesinler. Biz muhtarlara sormadan hiçbir şey yapmayacağız. Saraylara gidip alkışlatıyorlar. Tek yaptıkları bu. Muhtarların tüm yetkilerini ellerinden aldılar. Bana soruyorlar “Başkan olunca kaç tane yardımcın olacak?” diye. Benim 32 tane yardımcım olacak. Muhtarların hepsi benim yardımcım olacak.

ÖĞRENCİLERE ULAŞIM ÜCRETSİZ

Asgari ücretle geçinen ailelerin çocuğu olduğunda mama ve bez yardımlarımız olacak. Sonra çocuk büyüdüğünde bu çocuğun kreşe gitmesi gerekecek. Her mahalleye kreş açacağız. Çocuklarımızı bilime ve sanata yönlendireceğiz. Peki bu kreşi açtık çocuklar için bu da yetmez. İlkokul, ortaokul ve liseye giden çocuklarımız okula  ücretsiz gidecek. Bu çocuklarımızın kent kartlarına aylık yükleme yapacağız ki otobüs esnafımız da kazansın.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YARDIM
Belediye bünyemiz de tıpkı kreşlerde olduğı gibi etüt sınıfları da açacağız ve bunu yine atanamayan öğretmenlerimizden seçeceğiz. Öğrencilermiz burada lise be üniversite sınavlarına hazırlanmasını sağlayacağız. Bu çocuklarımız şehirdışında üniversite kazandığında ise masraflarının yüzde 60’ını biz karşılayacağız.
Bu haber 1103 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ