03 Haziran 2020 Çarşamba 09:48

KARAKADILAR, BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Karakadılar, Birlikte yöneteceğiz
25 Şubat 2019 Pazartesi 11:54

.

Kartepe Belediye Başkan Adayı Cumhur Karakadılar, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla dayanışma yemeğinde bir araya gelerek birlikte yöneteceklerini belirtti

CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar İYİ Parti ile birlikte oluşturulan meclis üyesi adaylarıyla ve mahalle başkanlarıyla Cevizdibi Otel’de bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya CHP İlçe Başkanı Şeref Kırmızı, İYİ Parti İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, meclis üyesi adayları, mahalle muhtarları ve birçok davetli katılım sağladı.

MAHALLE BAŞKANLARININ ARKASINDA KALDINIZ

Dayanışma yemeğinde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Cumhur Karakadılar, “Millet ittifakı olarak bir yola çıktık. Öncelikle sevgili muhtarlarım sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Ben 10 yıl bu onurlu görevi yaptım. Bu yola çıkarken birlikte yönetmek için yola çıktık. Muhtarlarım sizin sıkıntılarınızı biliyorum. Muhtarlar sizler mahalle başkanının arkasında kaldınız.

BÜTÜN MUHTARLAR YARDIMCIM OLACAK

Bütün partilerin mahalle başkanları değerlidir ama o mahallede örgütlensinler muhtarların önüne geçmesinler. Biz muhtarlara sormadan hiçbir şey yapmayacağız. Saraylara gidip alkışlatıyorlar. Tek yaptıkları bu. Muhtarların tüm yetkilerini ellerinden aldılar. Bana soruyorlar “Başkan olunca kaç tane yardımcın olacak?” diye. Benim 32 tane yardımcım olacak. Muhtarların hepsi benim yardımcım olacak.

ÖĞRENCİLERE ULAŞIM ÜCRETSİZ

Asgari ücretle geçinen ailelerin çocuğu olduğunda mama ve bez yardımlarımız olacak. Sonra çocuk büyüdüğünde bu çocuğun kreşe gitmesi gerekecek. Her mahalleye kreş açacağız. Çocuklarımızı bilime ve sanata yönlendireceğiz. Peki bu kreşi açtık çocuklar için bu da yetmez. İlkokul, ortaokul ve liseye giden çocuklarımız okula  ücretsiz gidecek. Bu çocuklarımızın kent kartlarına aylık yükleme yapacağız ki otobüs esnafımız da kazansın.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YARDIM
Belediye bünyemiz de tıpkı kreşlerde olduğı gibi etüt sınıfları da açacağız ve bunu yine atanamayan öğretmenlerimizden seçeceğiz. Öğrencilermiz burada lise be üniversite sınavlarına hazırlanmasını sağlayacağız. Bu çocuklarımız şehirdışında üniversite kazandığında ise masraflarının yüzde 60’ını biz karşılayacağız.
Bu haber 1172 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP Kocaeli'de işlem tamam

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

KURALLARA UYALIM

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

Şimdi sorumluluk üstlenme sırası yöneticilerde

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Hünkâr Çayırı mı, Beton çayırı mı?

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

'Gerçekler yüzüne vurulunca sıkıntıya düşmüş'

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

Kahpece şerefsizce yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyorum

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ