24 Mayıs 2019 Cuma 07:10
 
Öncekiler Sonrakiler

KENT MEYDANI’NDA ETKİNLİKLER

Kent Meydanı’nda etkinlikler
06 Haziran 2018 Çarşamba 12:29

Derince Belediyesi'nin Kent Meydanı’nda düzenlediği çayhane etkinliklerine katılan Başkan Bulut, AK Parti ve MHP’nin çalışma stantlarını ziyaret etti

Ramazan ayı boyunca her akşam iftardan sonra Kent Meydanı’nda çayhane etkinlikleri düzenleyen Derince Belediyesi’nin bu uygulamasından vatandaşlar son derece memnun. Her akşam iftarın hemen ardından Kent Meydanı’na gelen Derinceliler, burada tasavvuf müziği dinletisi eşliğinde çaylarını yudumlayarak, sohbet etme imkanı buluyor. 24 Haziran seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Kent Meydanı’nda bir taraftan siyasi partiler de çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Hepimize görevler düşüyor
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Ufuk Ekinci, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Kent Meydanı’na giderek ziyaretlerde bulundu. Alandaki AK Parti ve MHP çalışma stantlarını ziyaret eden Başkan Bulut, “24 Haziran ülkemiz için, yarınlarımız için yeni bir dönüm noktası olacak. Daha güçlü, daha huzurlu ve daha özgür bir Türkiye için hepimize görevler düşüyor” dedi. MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca da ziyaret için konuklarına teşekkürlerini ileterek, Cumhur İttifakı’nın seçimden zaferle ayrılacağını söyledi.


Bu haber 483 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ