28 Mart 2020 Cumartesi 14:51

KENT ORKESTRASI KURACAĞIM!

KENT ORKESTRASI KURACAĞIM!
24 Şubat 2019 Pazar 00:00

.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Musiki Derneği’ne ziyarette bulundu. Dernekte yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Baki, “Başkanlığımda kent halkı artık siyaset konuşmayacak herkes kendine hobi edinecek. Musiki kadar ruhu rahatlatan bir şey yok” dedi.

KENT ORKESTRASI KURACAĞIM!


Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Musiki Derneği Başkanı Vehbi Hopalı ve dernek üyelerini ziyaret etti. Ziyaretinde atmosferi çok beğenen Baki, “Gerçekten şu an burada olmak heyecan verici. Şehirdeki etkinlik sayıları iki katına çıkaracağız. Konser haftası, festival haftası, sergi haftası, tiyatro haftası vb. düzenleyeceğiz. 12 ay boyunca sanat sesleri kentin her mahallesine sokağına evine ulaşacak.” ifadelerinde bulundu.

Emeklilikten sonra insanın kendini adayacağı bir şey olması gerektiğine inanan Hopalı, “Ben salon sporundan, boksa kadar tüm branşları hala yapmaya çalışıyorum. Meslek bir yerde bitiyor, sizi emeklilikte ayakta tutacak şey hobinizdir” dedi.

“DÖNÜŞLER BAŞLADI”

20 gündür aralıksız seçim çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Baki, “Kentimizi hızlı bir şekilde Türizm, sanat ve kültür kentine döndüreceğiz. Kent orkestramızın olmaması büyük bir eksikliktir. Hızla kuracağız. Medeniyetlere başkentlik yapmış Kocaeli, yok edilmiş tarihi ve doğal güzelliklerini ortaya çıkaracak. Nikomedyanın sarayını tam körfezin ortasına uçaktan bile görülecek şekilde inşa edeceğim. Kentimiz sanatsal etkinliklere boğulacak.” şeklinde konuştu.

“1 NİSANDA ŞARKIYI BİZ SÖYLEYECEĞİZ”
Ziyaret esnasında prova odasındaki üyelere selam veren Baki, “Şu an burada şarkı söylerdim ama biz şarkımızı 1 Nisan’da söyleyeceğiz. Sanatseverlere kapımız sonuna kadar açık. Bizde sansür ve sanat düşmanlığı yok” dedi.

Bu haber 921 defa okundu

DİĞER HABERLER

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

CHP’li Sarıtoprak’tan Bıyık’a çağrı

CHP’li Sarıtoprak’tan Bıyık’a çağrı

TOPLANTILAR ONLİNE OLSUN

AKkadınlar İletişimi Koparmıyor

AKkadınlar İletişimi Koparmıyor

EVDE OLMAK ÇALIŞMALARI AKSATMIYOR

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ